Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz lenne, ha így öltöztetném...

Gáz lenne, ha így öltöztetném fel a kicsit?

Figyelt kérdés
Nagyon meleg van és látom a kicsin is, hogy melege van. Igazából nem adnék rá nadrágot de rugdalózóban azért mégse vihetem ki az utcára. Nagy gáz lenne, ha napozóban mennénk a játszótérre?
2011. máj. 30. 14:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem badyt akartál véletleül írni?

Póló, rövidnadrág, ahogy írták.

Ha nincs, menj el turiba, biztos találsz párat, ami a homokozóba kiváló lesz.

2011. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

szerintem félreértettétek :D

azt írja rugit mégse adhat rá, bár vicces, hogy felmerült, de nyilván ők se utcai öltözetnek használják.

azt írja nem adna rá nadrágot.

kérdező, elég nagy már a babád, hogy adj rá melegben is nadrágot, pici sortot, aztán ha meleg lesz, leveheted a pólót

2011. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Na, de a rugdalózó nadrág része is hosszú... (Én majdnem azt szűröm le, hogy eddig a nadrág alatt volt rugi. De csak nem, ugye?)

Ezért gondoltam, hogy a rugi helyett bodyra gondolt a kérdező.

2011. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az én 20 hónaposom is body+rövid nadrág vagy póló+rövid nadrágban jár.
2011. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Biztos h nem rugdalózóra gondolt a kérdező,mivel ha belegondoltok,2 éves gyerek már bőven jár,és akkor kell a cipő,hogyan vihetné utcára abban..?Logikus,nem?


Sőt,szerintem lehet h inkább az "évest" írta el,és " 2 hónapost" akart írni.

2011. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hogy valamit elírt a kérdező, az tuti fix. Vagy az életkorát, vagy a rugit. 2 évesre csak nem ad rugdalódzót???
2011. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hogy néz ki a napozó?
2011. máj. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A napozó az rövid ujjú, rövid gatyás kis egybe ruci - a rugdalódzó nyáriasított formája. :)
2011. máj. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsó köszi, akkor nekünk is van:-). Már én is cikinek érzem ráadni a 13 hónapos fiamra, de még jó rá.
2011. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Jaj! :D Bocs. Body-t akartam írni. Fáradt voltam sorry. Pelus, body, naci, szandál. Csak nagyon sírt, h melege van és nem akartam ráadni a naciját, mert félek, hogy befülled alá. Van nagyobb méretű napozónk, ami nagyon kellemes vékony.
2011. jún. 1. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!