Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főztetek a napokban...

Mit főztetek a napokban babátoknak? (már husit is eszik)

Figyelt kérdés

Ötleteket gyüjtök, hogy mit egyen a kisfiam.

csirekehusi falatok a mélyhűtőben, ezt bármikor előkapom. A napokban ettünk húslevesből pépet, sütőtök pürét vettem és ehez főztem neki csirkemellet. előtte bébiétel volt brokkoli burg.

5 és fél hós, de már kiváltottuk az ebédet.(nincs tízorai) délután kap rizspépet gyümivel.


2011. máj. 31. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:

én is így etetem az elejétöl hogy nincs tizórai és délután van gyümölcs.


cukkinit is ehet már, és spenotot is.

nálunk kedvenc a répa+cukkini+krumpli keverék. van hogy teszek bele húst van hogy nem. ezek édesek.

amik neki való bébiételek azokból nyerem az ötletet. én mást nem is adok neki csak olyat ami neki való bébiételben is van.

2011. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gesztenye, alma, krumpli keveréket nagyon szereti a kislányom.

Gesztenye , meggy párosítás is finom én még szoktam úgy is h banánt is rakok bele.

2011. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos.Vasárnap kiszedtem a levesből a répát, áttörtem villával, mert őt már kell a darabosra szoktatni.Nagyon ízlett neki, pedig eddig a répát magában nem ette meg.Sütőtök-krumplis bébiételt kapott utána.Tegnap pedig kivettem a levesből a répát, májat.Főztem hozzá csirkemellet, krumplit.Összeturmixoltam, és tettem bele egy kis tápszert, hogy még táplálóbb legyen.Ebből is sokat evett.Délután almapépet kapott, imádja!Ma pedig délután kis tápszer, és reszelek le babapiskótát, amit hozzákeverek bébiételes gyümölcsdesszerthez.
2011. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

ingyen letöltető. millióegy recept van benne. [link]


mondjuk én üvegezek, nem főzök

2011. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
meggy+krumpli+csirke húsi! cékla+krumpli ebe is jó a húsi ,imádja a 7,5hónaposom
2011. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az én lányom 7 hósan imádja a paradicsomos krumplit, a zöldborsós krumplit és a tököt. :) Ma épp tököt evett. :)
2011. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meggyfőzelék párolt , darált hússal.

Sóska krumplival , darált , főtt hússal

2011. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

8 hónapos

zöldbabfőzelék rendes rántással, tejföllel és megsütöttem hozzá egy kis vajon a megsózott csirkecicit

nagyon fincsi volt :)

2011. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

SZIA!


Attól függ hogy eszik-e már darabosat ha igen:

Amit magatoknak főzöl is vehetsz ki néha belőle... Én mindig néztem a bébikajákat (HIPP) és amilyen összetevők voltak azokat használtam én is, nem nagyon ette a fiam az üvegeset de igazából nem is csodálom...

pl.:

üvegesben van paradicsomos hal ahelyett, Paradicsomos húsgombóc (nem fűszereztem meg annyira magunknak sem) villával szétnyomkodtam jó kicsikre, Zöldborsóleves csirkemellel grízgaluskát csináltam jó puhára (karalábét egészben hagytam mert én utálom ha ráharapok de viszont fiam imádja és így neki széttörtem villával a tányérjában).

2011. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!