Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor már nem főztétek a...

Mikor már nem főztétek a vizet a babátoknak? Egyszerűen egyik nap még főzött vizet adtatok neki, és egyből utánna csapvíz? Vagy volt valami átmenet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Csapvízből legfeljebb teát! Én különben a diszkontokban kapható vizet ajánlom.
2010. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki inkább valami olcsóbb ásványvizet. A csapvizet még én sem iszom meg szívesen.
2010. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én több mint fél éves koráig forraltam, utána ásványvizet adtam, 1 éves kora után adtam neki csapvizet.
2010. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most 13 hónapos a kisfiam

Lassan ideje neki is rászokni a sima vízre

Ezért kértem a tanácsokat. Akkor először váltunk az ásványvízre

Köszi mégegyszer!

2010. jan. 6. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél éves koráig csak szoptattam. Utána viszont nem sokáig teázott, rendes vízzel itattam. Magyarországon semmi baj a csapvízzel, nem kell túlfélteni sem a gyereket. Amúgy az ásványvizek jó része nem adható csecsemőknek pont a magas ásványi anyag tartalom miatt.
2010. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7,5 hós a lányom,de még Jana Baby vizet kap (ezt kapja születésétől).

Viszont mi Szentkirályit iszunk ha épp van itthon ásványvíz,és épp tegnap olvastam,hoyg rá van írva hogy babáknak is adható.


Mi is erre fogunk áttérni,előbb vagy utóbb...csak nem tudom mikor.

2010. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!