Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sima gyümis teát mikor főztete...

Sima gyümis teát mikor főztetek először babátoknak? Vagy milyet adtok még neki ami tasakos?

Figyelt kérdés
Hippet granulátosat nem nagyon csipi, próbáltam több fajtát már, babavizet is adok. De alig birok beletömni két decit egy nap ezért gondoltam hogy valami jó izű kellene amire rákapna. Tegnap már sima gyümiset főztem neki, de azt sem itta jobban. Attól félek ilyen melegben kiszárad ha ilyen keveset fog inni.
2011. aug. 26. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
én pick wick gyerekteát adok a lányomnak kb.13 hónapos kora óta. pici cukorral ízesítem, úgy jobban csuszik. eleinte nem volt oda érte, de aztán nagyon megszerette, napi 3-5 dl-t megiszik belőle. nem írtad mennyi idős a babád, én egy éves koráig a granulátos milupát adtam neki, illetve időnként alnatura babateát, az is filteres, a dm-ben kapható és kilenc hós kortól lehet adni. gyümölcsízű.
2011. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 hónapos koráig Pickwick csipkebogyó-hibiszkusz teát ivott a kisfiam. Olyan finom az aromája, hogy cukor nélkül is frissít, nagyon finom! Most Hipp málna-csipkebogyót iszik, azt is nagyon szereti. Vettem előtte Milupa narancs- őszibarack ízű granulátumosat, de abból alig ivott. Egyébként relatíve ő sem iszik sokat, ebben a melegben elfogy kb. másfél dl naponta, de egyébként csak 50-60 ml.
2011. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 hósan adtam neki először teát, akkor is sima gyümölcsteát az enyémből (Milford). ekkor kezdett "rendes" reggelit enni.
2011. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 14 hós egyébként a kisfiam. Amint látom nem az egyedüli aki keveset iszik. :)
2011. aug. 26. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!