Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír minden fürdésnél?

Miért sír minden fürdésnél?

Figyelt kérdés
Születése óta imádott fürdeni a kisfiam.Hatalmas pancsolásokat vágott le.Bármi baja volt a vízben teljesen megváltozott,felszabadultan pancsolt.3 napja viszont úgy üvölt mintha nyúznánk közben.Annyira sajnálom!Miért csinálhatja ezt?Nem ijedt meg a vízben,nem hagytuk magára,nem meleg/hideg neki...stb Minden ugyan az mint eddig csak Ő változott meg.Segítsetek,mit csináljak vele?4 hónapos
2011. máj. 31. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátnőm ugyanígy járt, amikor ennyi idős volt a kisfia. Ők nagyobb méretű kádra váltottak, ugyanis a piskóta kád már szűkös volt :)

Nem lehet, hogy nálatok is ez a probléma?

2011. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom már kitapasztaltad hogy melyik fajta sírása mit jelenthet, de tipp: az én kisfiam is 4 hónapos:) neki mostanában az a heppje, hogy pancsi előtt eszik 40-50 ml tápit, a többit pedig meghagyja a pancsi utánra( nálunk is egyik este üvöltött és tesztelgettem a kajcsival és a vízzel, így kialakította ezt a rendszert)Próbáld meg, hátha bejön :)
2011. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Alapból nagy kádat vettünk neki ez nem hiszem,hogy gond lehet.Ma már megpróbáltam hasra tenni benne,az sem volt jó.

19.30-kor fürdik,eddig 9 körül aludt el,mióta sír bealszik 8 után.Lehet nagyon álmos?Hozzuk előrébb a fürdést?Megpróbálom előtte és utána is megetetni egy kicsit,hátha beválik.

2011. máj. 31. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen 1-2 hetes időszak olyan 3 hónapos kora körül. Mi arra fogtuk, hogy akkor egy picit pirosabb volt a kis feneke, valószínűleg az egyik kaki kicsípte. Nem volt vészes, így először le sem esett, hogy attól sírhat szegénykém, hogy csípi a víz. Hála az égnek hamar elmúlt, és ezzel nagyjából egy időben a sírós fürdés is :). Egy 6 hónapos kisfiúcska anyukája
2011. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. De már 6 hónapos. Nagy babakádunk van nekünk is. Szerintem az zavarja, hogy hátra kell benne dőlnie, és még nem tud egyedül felülni, amitől begurul. Ugyanezt játsza a babakocsiban is..
2011. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!