Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek rossz...

Van itt olyan, akinek rossz alvó a babája már a kezdetektől, de idővel megváltozott? Hogy érte el Nála?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Most 4 hónapos kisfiam kezdetektől nagyon rossz alvó volt. Éjszaka aludt kb. 9 órát, napközben azonban volt úgy, hogy csak 1,5 órát, azt is 3 részletben. Néha 4-5 órát is fent volt egyhuzamban. Estére már kész diliház volt nálunk, olyan fáradt volt.

kb. 3 hónapos korától kialakította a napirendjét, azóta majdnem minden étkezés után alszik fél-másfél órácskát. Úgy ltám, hogy kb. 1,5-2 órát van el, aztán, ha látom az álmosság jeleit (ásítozás, szemdörzsölés)leteszem az ágyába, melléülök, cumit nyomok a szájába és kb. 15-20 perc múlva elalszik.

Régebben hiába próbálkoztam bármivel (ringatás, kifárasztás), nem tudott elaludni, csak a friss levegőn. Aztán egyszer csak, egyik pillanatról a másikra megváltozott. Beleszokott az életbe, kialakította a saját menetét.

2009. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is rossz alvónak indultunk!Kb 1,5-2 hónaposan változott a helyzet, addig csak a mellkasunkon aludt napközben 1-2 órát, este pedig akár 3 órát is fent volt egyhuzamban.Mindig nyűgös volt, látszott rajta, hogy fáradt szegénykém. Aztán egyik nap egy lapos párnán hason fektettem, simogattam a hátát és elaludt. Az első pár alkalommal nagyon tiltakozott a hason fekvés ellen! Ezt egy párszor eljátszottuk, 3. nap után már egyedül elaludt. Amikor hason alszik gyakran nézek rá. Este pedig hason alszik el, kb. 20 perc múlva átfordítom a hátára. Fel sem ébred rá! Este 9-6-ig alszik. Napközben, de. 1,5 órát du. 3 órát alszik így.
2009. márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!