Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megengednéd hogy kússzon...

Megengednéd hogy kússzon másszon a földön ahol kutya van?

Figyelt kérdés

7,5 hós a fiam, kúszik, forog.Szüleimnél van egy kis kutya, benti, havanese, nem vedlik, szóval nem szőrős semmi, és tiszta.Plusz ma mosnak fel.Letennétek így oda, ahol a kutya is mászkálhat?

Igazából van egy pokróca, ahova letehetem és nem megy oda kutya, de azt nem szereti, mert nem forghat le róla....

Amúgy a kutyus fél fiamtól, szóval a közelébe se megy:)

Letenétek?Nem lehet baja?Amúgy a kutya be van oltva, rendbe van tartva.


2011. jún. 3. 08:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 2 kutyám van,letettem a fiamat.ha rendesen van takaritva,nincs gond.amugy se baj ha találkozik a kutyával...
2011. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Azok a gyerekek, akik kutya, macska mellett nőnek fel, kevésbé lesznek hajlamosak az allergiára. Nem is ajánlott a túlzott higénia.

A havanese tényleg nem hullajtja, írod, oltott, rendben tartott szobakutya, semmi gond nem lehet!

Letenném:)

2011. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megengedném. Többet árt a babának a túlzásba vitt sterilitás.
2011. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleimnél is ez a helyzet, csak az ő kutyusuk még kíváncsi is. Én letettem, de résen voltam, bár a kutyi így is arcon nyalta párszor. Semmi probléma nem lett, a Picim szívből kacagott:o)
2011. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Én nem engedném meg az állazszőr miatt.

Képzeld,ha lenyeli.Ennyi idős kúszik mászik s mindent a szájába vesz.

Nincs bajom a ktyákkal,de NEM!

2011. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha rendesen van takarítva,akkor nyugodtan.
2011. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálunk macska van, lenn játszott a fiam is a földön. Mondjuk hozzáteszem naponta 2x porszívóztam és ha tehettem fel is mostam.
2011. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy rendesen, tisztán tartott kutyánál semmi gond nem lehet! Ha véletlenül egy kis szőr kerül a szájába az sem akkora gond. Nem ártalmasabb,mint a homok,amit a játszón néha a szájukba tömnek!
2011. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a probléma,a lányom 9 hónapos,de még nem volt lent anyuméknál a földön,bár ez egyre nagyobb probléma,mert folyamatosan mozogna,kuszna. Viszont ott szőnyeg van mindenhol,és hiába van rendesen porszivozva,mindig maradnak szőrszálak a szőnyegben.
2011. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk egy Yorki kutyusunk van. Hát bizony én nem mosok fel mindennap. Be van oltva, féregtelenítve van, kullancsirtó is van rajta, tehát abszolút tiszta kutya és gondozott. A szőre meg egyáltalán nem hullik. Ha szüleid is rendesen ápolják akkor simán letenném a földre. Egyébként apukáméknál is van kutya, macska. Panel lakásban laknak. Mikor átviszem lányomat hozzájuk, simán leteszem a földre, de ott figyelni kell a kezét nehogy bekapja, mert ott viszont van néhol egy kis szőr. De nem félek. Lányom is 7,5 hónapos :))
2011. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!