Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a gyerekek akik este...

Azok a gyerekek akik este 19utan is, kint, vannak nincs napirendjuk? Vagy ok nem babak hanem kisgyerekek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 20:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés...Miért ne lenne napirendje annak,aki kint van hétkor??13 hónaposommal mi is kint vagyunk,mert akkor nincs már dögmeleg.Nem megyek csak azért ki 3-kor tűző napra,mint télen,mert ez volt a napirend!Most nyári-rend van,attól még az esti fürdetés ugyanúgy 8-kor van,és minden más is.Csak a benti és kinti játékidő cserélődött fel.
2011. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk 8-kor már ágyban vannak a gyerekek. Nem is bírnám ébrentartani őket, 7 után már nagyon nyűgösek, álmosak.

De teljesen meg tudom érteni azokat, akik leviszik még a nagy melegben ilyenkor a gyerekeket HA erre nekik is igényük van.

Én attól szoktam kiakadni, amikor elmegyünk férjemmel esti programra és látom ahogy utcabálon tologálják az alvó gyereket a babakocsiban. Este 10-kor. És nem egy ilyen van. Én őket nem értem.

2011. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!