Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónapos fiamnak jön a...

10hónapos fiamnak jön a szemfoga, mit adhatnék rá, nagyon szenved?

Figyelt kérdés
van már 8foga,most láttam hogy már kibújt kicsit az egyik szemfoga.Napok óta nagyon nyűgös,éjjel is sokszor ébred.Van hogy álmába is csak úgy felordit szegény.Eddig sem használt egyik "gyógyszer"sema fogára,kipróbáltunk mindent már,kivéve a cataflam cseppet.Adhatnék neki abból hátha használna?Eddi mikor jött a foga 6hónaposan,szinte az összes akkor jött ki neki 1hónap alatt,akkor még nem mertem neki adni belőle,mert az van rajta ugye hogy 1éves kor alatt nem adható.Szerintetek most kaphatna pár cseppet,vagy még mindig hanyagoljam inkább?Nővérem adta amúgy,az ő fiának 2dobozzal iratott fel,és az egyiket nekem adta.
2011. jún. 3. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

amikor nállunk nagyon nagy a nyüglődés, akkor homeós Viburcol kúpot adok.

Én nem vagyok a gyógyszerekért. Amit te írsz, az egy nagyon erős fájdalomcsillapító, nem?

Próbáld ki a kúpot. Homeós orvos vagy gyógyszerés tud ajánlani bogyót is:)

2011. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi.Igen erős.Irtam hogy mindent kipróbáltunk,a homeopátiától a rendes "gyógyszerekig",és semmi nem használt sose neki sajnos...nem csak viburcol kúpot,hanem "bogyókat"is,többet is,és semmi..de ezen nem csodálkozom,mert a rendes gyógyszer nem használ neki,akkor ezek pláne nem...még a nurofen,panadol sem.Azok neki csak lázra jók.
2011. jún. 3. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!