Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szerettessem meg 3...

Hogyan szerettessem meg 3 hónapos kisfiammal a babakocsizást?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szia, én kinyitottam a hátulját, vagy elejét??? ahonnan nézed a fejrésznél, úgy hogy kilásson és hason kocsikáztattam. Tetszett neki nagyon. Mindenki csak leste a szétszerelt babakocsit, de én is utálnék egy zárt izében lenni :O)
2009. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk nagyon sokáig sírt a babkocsiban. Mikor elkeztem öltöztetni, már nem tetszett neki és ahogy a kocsiba került nagyon sírt. Megitattam útközben és cumit tettem a szájába, volt mikor csendben maradt, volt hogy csak 10 perc múlva és elaludt. Szerintem nem tudod megszerettetni vele, majd ahogy nő, megszereti, mert érdekelni fogja minden. Jön a jó idő, akaszthatsz játékot a kocsira is.

2009. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Az első tippet holnap kipróbálom, ma már voltunk kint, de nem maradt el benne.
2009. márc. 19. 13:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Abban reménykedem, hogy ha már nem kell nagyon beöltözni, mert a sapkát is utálja, és kicsit már tud ülni, fogni játékokat, jobban nézelődni, akkor talán jobb lesz.
2009. márc. 19. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél rázósabb terepen, még ha furán is hangzik. Nem kínzod vele és nem fog szétesni a gyerek sem, csak élvezi a rugózást.
2009. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne nézz hülyének, de én a lakásban is sokszor közlekedek vele a babakocsival. Mikor a konyhába megyek, akkor a babakocsiban kint van ő is. Az öltözködéstől ő is kikészül, de magát a babakocsit szereti. Ha kipróbálod a lakásban való kocsizást, akkor lógass fel neki valami érdekes játékot, ja és emeld meg egy kicsit a kocsi háttámláját, hogy lásson téged. A hordozóban azért nem szeret lenni, mert még nem kényelmes az ülés neki (5 hónapos)
2009. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is eleinte csak a lakásban voltam babakocsival! Nem birtam mindig ringatni, beleraktam és ott tologattam a lakásban! Nekünk ez bevált mert mire kimehettünk nem sok gond volt vele!:)
2009. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!