Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem folyik a cici, akkor...

Ha nem folyik a cici, akkor is tesztek betétet a melltartóba?

Figyelt kérdés
Csak mert nyáron még az is melegít, de úgy érzem, hogy higiéniai szempontból mégis előnyösebb, ha betétet is teszek a melltartóba. A babám már 7 hónapos.
2011. jún. 6. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen már régen nem tettem. Ha kényelmetlen, hagyd el nyugodtan. :)
2011. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már nem teszek bele, sőt, szoptatós melltartót se hordok már, de a babám 2 hete nem szopik már.Ő döntött így.( 8 hónapos múlt) szóval nekem már alig van tejem, háromszori fejésre is csak 10 ml jött ma.Nekem már biztosan nem csöpög a mellem.De ha szoptatod még, akkor legalább melltartót vegyél fel.Talán nem fog csöpögni.
2011. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 hónapig használtam melltartóbetét, utána már nem. S sokkal jobb volt anélkül. Nem lesz semmi baj, ha nem használod.

De ha aggaszt, hogy ez nem higiénikus, akkor esetleg vegyél olyan törlőkendőt, amit direkt a szoptatás miatt a mellekhez találtak ki. Tisztít és fertőtlenít. (Nekem Chicco márkájú volt, és szopi előtt-után áttöröltem vele a mellem, de mondjuk azt is elhagytam egy idővel, nem lett semmi baj belőle.)

2011. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem folyt soha a mellem, úgyhogy nem is használtam melltartóbetétet.
2011. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor lehet, hogy elhasználom az uccsó dobozt és nem veszek többet. Van olyan törlőkendőm, csak azért utálom, mert nem könnyű egyszerre csak egyet kivenni belőle. :)

2011. jún. 6. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nem folyna én nem tennék.

de nem folyik hanem spriccel :( pedig már több mint 3 hónapos a lányom

2011. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!