Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot kap 4...

Mennyi folyadékot kap 4 hónapos tápszeres babátok?

Figyelt kérdés

Amennyivel megkínáljátok,azt mind el is fogadja? Mit kap?

Azt hallottam,ha be van esve a kutacsa felül,folyadék kell neki. Az enyém sokszor nem fogadja el amikor kínálom.


2011. jún. 6. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Épp ezt szerettem volna én is kérdezni :o)

Nálunk (épp 4 hós kislány) víz van ritkán, egyébként tea. Eddig édeskömény teát kapott, most a Mecsek Baby-t akartam venni, de nem kaptam. Átmeneti megoldásnak vettem málnás teaport, ami 4hós kortól adható. Ez tudom, nem a legjobb, de ahogy kapok Mecsek teát, azt fog kapni. Most, hogy meleg van, megiszik egy nap kb 150ml teát, etetések között 2-3szor megkínálom. Van, hogy csak pár kortyot iszik, de olyan is, h 20-30ml-t. Éjjel is mostanában csak ivott 1x, akkor kb 50-60ml-t. Olyan még nem volt, hogy ne fogadta volna el.

2011. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nittababy ***** válasza:
nem amivel kinálom azt nem isza még söt olyan 20 ml iszik egy nap csak forralt vizet a többit kiköpi tea egyálltalán nenm kell neki!!
2011. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Mecsek baby is édeskömény,nem?
2011. jún. 6. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan csak 3,5 hónapos a lányom, de gondoltam válaszolok. Ő egy nap kb. 80-100 ml plusz folyadékot kap. Mivel semmi teát nem ivott meg (édeskömény, Mecsek Baby, kamilla), így nemrég adtam neki Hipp alma-citromfű teát. Mivel cukros, és papíron csak 4 hónapos kortól adható, így még a felét sem teszem bele az előírt mennyiségnek. De nagyon szereti.

Vagy vizezett almalevet is szokott inni, amikor kicsit széklet problémája van.

2011. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, mik a Mecsek összetevői, mert eddig csak a "mintát" tudtam neki elkészíteni. Általában ha adok neki valamit, megkóstolom, milyen. Szerintem ízre más, mint az édeskömény. Lehet, h van benne az is, de szerintem vannak benne egyéb összetevők is.
2011. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!