Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor jutok el...

Hogyan és mikor jutok el ahhoz az időszakhoz, hogy 19-kor fürdik a babám,19:30-kor eszik és 20órakor már alszik is reggelig?

Figyelt kérdés
jún.15-én lesz 4 hónapos
2011. jún. 7. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy éves kor körül fogja végigaludni az éjszakákat. Talán elötte is de a fogzás bele szokott szólni. ha fáj neki sokszor felsír és ha fáj a fog nem is eszik úgy éhes lesz nem alussza végig az éjszakát.


Sok mindentől függ. maga a napirend már korábban is menni fog de az éjszaka végigalvás 1-1.5 éves korban.

2011. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
mi igy alszunk 3 honapos koratol.
2011. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mi olyan 9 hónapos kortól:)
2011. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bizony ez babafüggő :) Van, amelyik már 6 hetesen, a másik meg 2 évesen sem alussza végig az éjszakát. Még a testvérek is nagyban különbözhetnek. Nálunk a két legidősebb félévesen, a 3. 4 hónaposan, a pici meg 15 hónaposan aludta át először az éjszakát...
2011. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
két hónapos korától este 8-9-től aludt ötig,akkor evett és még aludt 8-9-ig.olyan 7-8 hónapos korától fixen nyolckor elaludt,előtte volt,hogy később,és ez a nyolc órai fekvés azóta is megmaradt.egy éves koráig így ment,hogy ötkor evett(anyatejet),akkor elválasztottam.azóta nemkel hajnalban,hanem este nyolctól alszik 7-8-ig egy huzamban.21 hónapos.fogzás miatt soha nem kelt,csak ha beteg volt,de akkor sem mindig
2011. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja és az kimaradt,hogy hogyan.én következetességgel.előfordult,hogy nem akart még nyolckor aludni,vissza akart jönni a szobánkba.férjem szorgalmazta,hogy hozzuk vissza,de én nem engedtem.átmentem hozzá,de ki nem jöhetett.hamar megtanulta,hogy nyolckor alvás van.hozzáteszem,sírás nélkül.
2011. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tényleg babafüggő, az en kisfiam 8 hetes korától ezt csinálja. Most 5 hónapos, szerencsém van vele. De ők sem egyformák ahogy mi sem...
2011. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, lányom 4 hetesen már átaludta az éjszakát, majd 7 hónapos korától felkelt 1x, nem volt, szomjas, nem sírt csak fent volt 0,5-1 órát majd aludt tovább. Ez az időszak is elmúlt, mlst 1 évesm múlt van mikor reggelig alszik, van mikor felkel, mert szomjas.
2011. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én nagyobb lányom 1 évesen aludta át először az éjszakát. most 2,5 éves.

A pici 1 hónaposan aludta át (este 9-től reggel 7-ig), most 2, 5 hónapos.

Nagyon babafüggő. A nagy lány tápszeres volt. A pici anyatejes. Nagy szerencsém van a picivel. Fél 7-kor fürdik, és 9-kor már alszik.

Szerintem altasd később, 9-10 körül. Hátha reggelig kihúzza. Vagy már próbáltad?

2011. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon változó.

Az én kisfiam 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát és most 2 éves de nem nagyon voltak rossz éjszakáink talán 1-2.

A sogórnőm kisfia 4 éves és ő még soha nem aludta át az éjszakát.

2011. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!