Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek őrültség ikrek...

Szerintetek őrültség ikrek után kis korkülönbséggel bevállalni a harmadik babát?

Figyelt kérdés

Esetleg vki volt így? Ha igen,akkor direkt vagy véletlen jött össze?

Persze mki válaszára kíváncsi vagyok!


2011. jún. 8. 15:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ha szeretnéd és lehetőségetek van rá, akkor hajrá. De azért jól gondold át.

Én óvónő vagyok, és az óvóndánkban van egy család. Nagyon szerettek volna, gyereket. Végül beültettéssel lettek ikreik, egy lány és egy fiú. Majd másfél év múlva magától becsúcsott mégegy lány. Jelenleg mind a 3 óvódás, de reggeltől estig ott vannak, ha törik ha szakad. Anya pedagógus, nyáron nem dolgozik egyáltalán, meg amúgy is sok szabadideje van, de a gyerekek mindig ott vannak. Még nyáron is 10 percel zárás elött esik be értük. Ő meg egész nap otthon van, vagy csavarog. Ennyire kellett neki gyerek. Én nagyon sajnálom szegényeket. A tieid nem igy járjanak, legyél rájuk lélekben felkészülve!

2011. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Köszi,hogy válaszoltál,de igazából nem értem ezt miért írtad le. Az anyuka viselkedésének nem ahhoz van köze,hogy ikrek után milyen még egy kisbabával kis korkülönbséggel. Ő akkor is így tenne,ha "csak" az ikrei lennének. Én tudom,hogy lélekben felkészült vagyok,a fiaimra is az voltam. Ez nem úgy megy,hogy 1xcsak nem bírom a gyerekeimet és inkább az oviban hagyom őket.

Ikres anyuka! Először is gratula! Nekem is fiaim vannak,nagy családot szeretnénk, (legalább még 1 babát) és mi is nagyon szeretnénk egy kislányt. Úgy érzem ő még hiányzik a mi kis családunkból. Milyen szüléseid vtak,hogy alakultak? És nem mellesleg hogy bírod?

2011. jún. 8. 18:41
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A szavaidból azt érzem ki,hogy te ezt nagyon szeretnéd és neked ez még kell az életedbe,úgyhogy hajrá!Én is úgy gonolom,hogyha fizikailag és anyagilag bírjátok,vannak nagyszülők akik segítenek akkor miért ne??,

Minden elismerésem a sokgyerekes kis korkülönbséges anyukáknak/apukáknak!

2011. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Nekem is iker fiaim vannak, 4honaposak. Mi olyan 2even belul tervezzuk a kisteso(ka)t. Ha a kovetkezo is fiu lesz, akkor meg negyedszerre is meg fogunk problakozni egy kislannyal. :)

2011. jún. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Szia "02.56-os:)"

Mi is így gondoljuk,ha a 3. baba is fiú,megpróbálkoznánk egy kislánnyal. Bár a párom szerint akkor is jöhet majd a 4.,ha elötte már sikerült kislányt összehozni:) Hááát,majd ezt még meglátjuk,...a jövő zenéje...

Az én fiaim is 4 hónaposak,vagyis mindjárt azok lesznek.Hol szültél és mikor?

2011. jún. 9. 08:35
 16/25 anonim ***** válasza:

Tegnapi ikres anyuka vagyok. :)


Meglepő lehet, de négy gyerekkel sokkal könnyebb, persze az ikreken megedződtünk, úgy voltunk vele a párommal, hogy ide nekünk az oroszlánt is. :)) Segítségünk is van (nagyi, bébiszitter), így nem gondolkodtunk sokat.


Sokan csodálkoznak, hogy csinálom, hogy négy kisgyereket nevelek, mellette sportolok, szépségszalonba járok, kipihent vagyok, amikor meg meglátnak gyöngyöt fűzni (kreatív hobbis vagyok), végleg kiakadnak. :)) Pedig simán tartható, de ennek annyi ára volt, hogy szigorú, megtervezett napirend szerint élünk, nem nagyon engedhetjük meg magunknak a spontaneitást, mert akkor oda az alvás, a nyugalom. De én egyébként is az az anyuka vagyok, aki szerint jobb a gyereknek az állandóság.


A szülések meg..mindhárom császár volt, a legkisebb fiam koraszülött is lett, mert elvékonyodott a heg és ki kellett venni...de azóta behozta a lemaradásokat, és lassan oviba megy. :))

2011. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Szia 'tegnapi ikres anyuka'!

Hát nem semmi amit csinálsz,bár ha oviba járnak a nagyobb gyerekek,gondolom egyszerűbbek a hétköznapok. Még te sem dolgozol,ugye? Én egy fősulit szakítottam meg,de szeptembertől kéne folytatni. Na,arra kíváncsi leszek.Bár levelezős vagyok,de a vizsgaidőszak azért kemény lesz. Mi jövőre tervezzük,hogy újra bevállalunk egy babát,mármint úgy,hogy csak jövőre esnék teherbe. Persze ezt nem lehet pontosan behatározni,de mondjuk az év folyamán bármikor sikerülhetne:) Így kb. 2-2,5 év lenne az ikrek és az új baba között. Vagy babák??? között:)) A többin még nem gondolkozunk,majd az élet alakítja....

Én a sportolást még nem kezdtem,most fogom csak. De egyenlőre itthon csak,mondjuk a reggeli etetés után:) Abból meg én sem engedek,hogy magammal ne foglalkozzak,nem is érezném jól magam. De megoldom magamnak,amúgy is eredetileg a szépségiparban dolgozom,szóval könnyen megy:)

Megkérdezhetem,hogy milyen védekezési mód mellett sikerült be a 4. babád?

2011. jún. 9. 12:42
 18/25 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett az ikrek is, és a kisfiam is (Yasminelle, Lindynette). Úgyhogy négy gyerekből egy lett betervezve, jó, mi? :))


Két munkahelyem volt, az egyiket most értelemszerűen nem csinálom, a másikat viszont tudom itthonról is (fordítok), csak nem vállalok el minden felkérést, csak amennyi napi 1-2 órába belefér.

2011. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

02:56-os vagyok


Mi Angliaban elunk, itt szulettek a fiaink, februar 16.an. Jovo heten toltik a 4. honapot.


Elottem szolo elott le a kalappal, hogy ennyi mindenre jut ideje 4kisgyerek mellett!!

En neha ketto mellett kiborulok, ha olyan rossz napunk vaN. De altalaban jofiuk, szerencsere.

2011. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
egy vagy ketpetejuek a fiaitok? Nekunk a korhazban azt mondtak egypetejuek, mert csak egy placenta volt.
2011. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!