Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek őrültség ikrek...

Szerintetek őrültség ikrek után kis korkülönbséggel bevállalni a harmadik babát?

Figyelt kérdés

Esetleg vki volt így? Ha igen,akkor direkt vagy véletlen jött össze?

Persze mki válaszára kíváncsi vagyok!


2011. jún. 8. 15:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Az enyémek 19-én születtek. És kétpetéjűek,ez biztos. Teljesen külön volt a 2 méhlepény,egyik mellső,másik hátsó fali. És nem is egyformák a drágáim annyira:)

Egyébként a dokim azt mondta,hogy néha úgy összenő a 2 placenta,hogy olyan mintha csak egy lenne.Szóval szerintem a vérvizsgálat mond csak biztosat azt illetően,hogy 1 vagy 2petéjűek az ikrek. (persze vabn amikor egyértelmű,hogy milyenek:)

2011. jún. 9. 14:23
 22/25 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Most találtam rá erre a tavalyi kérdésedre.

Azóta mi újság van veletek?

Lett újabb baba?


Üdv: egy ikres anyuka

2012. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Figyelmetlen voltam, most vettem észre az előző válaszod. Szóval van 3. babátok? Gondolom erre irányult a kérdésed!
2012. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem lett azóta új baba, igazából közbejött egy költözés, ami most anyagilag is plusz teher,de talán a sors akarta így, mert az idei nyarunk pénzügyileg olyan rossz volt, mint még soha...Átvészeltük, de bármikor jöhet egy ilyen..(férjem munkájából adódóan). Mivel elköltöztünk, és az állandó lakcímünk is csak most lett elrendezve, bölcsibe is csak most tudtam iratni a fiúkat, szóval örülök, ha szeptembertől beveszik őket, a tavaszról nem is álmodom.

Nem tudom már mit csináljak, még minidg vágyunk egy kislányra, de mintha nem most akarnám. Viszont ha elkezdenék dolgozni, már nem biztos, hogy akkor meg újra elkezdeném a babázást...Na nem könnyű, de majd lesz valahogy.

Neked mekkorák az ikrek?

2012. nov. 13. 13:16
 25/25 anonim ***** válasza:
En most talaltam. Lett azota 3. baba?:)
2015. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!