Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is fuldoklott a babátok...

Nektek is fuldoklott a babátok egy nagyobb falattól?

Figyelt kérdés
Az előbb banánt evett a 10 hónapos lányom és nem is harapott nagyot, csak nem rágta meg rendesen és egészbe nyelte le és elkezdett fuldokolni. Rettenetesen megijedtem és még most is remegek. Szerencsére kutya baja, gyorsan fejre állítottam és nagyot ütöttem a hátára. Ti is jártatok már így? Pedig mindíg annyira figyelek rá és mégis történnek ilyenek. Húú nagyon ijesztő volt.
2009. márc. 20. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez minden gyerekkel megtörténik!
2009. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyugi, nálunk mindennapos dolog sajnos.....Apró felatokat adok neki én is, mégis fuldoklik néha. A legjobbat tetted. Lényeg, hogy nyugodtnak kell maradni, gondolkozni.....

2009. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 8,5 hós és neki is ez van ha lemegy egy nagyobb darab, pedig itt ülök és nézem ahogy eszi pl az almát, körtét, mégis megesik. Ő még hányni is szokott... :( igen tudom nagyon ijesztő, de sztem ez azért van mert még nem tudják hogy kell kezelni ezt, majd rájönnek :)
2009. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Velünk most fordult elő először és elég borzasztó volt. Pedig ügyesen rág, de valahogy most leszaladt egészben a falat.
2009. márc. 20. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Ne aggódj csak figyelj nagyon!

Ez egy örömteli időszak, élvezd ki, ne rettegj!:D

2009. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam ötéves, de a narancsot mind a mai napig nem hajlandó rendesen megrágni, és szinte mindig öklendezik. Kicsi korában egyszer kénytelen voltam benyúlni a szájába, az elég kellemetlen volt, de hatásos. Engem azóta senki nem tud meggyőzni a műkörömről...
2009. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!