Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes esernyőre csukható...

Érdemes esernyőre csukható sportbabakocsit vásárolni?

Figyelt kérdés

Van nagy sportkocsink, de úgy gondolom, hogy lehet nem lenne rossz ha vennénk egy olyat amit mindenhova lehet cipelni, könnyen berakni kocsiba stb. Ki is néztem egyet csak nem tudom.. nagyon olcsó.... ami nem jelenti hogy rossz is. Csak pesten van és nem tudunk felmenni, de lehet rendelni.Szerintetek ez jó? www.meske.hu sportbabakocsi az E202-es típus.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. márc. 20. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Első ránézésre jónak tűnik, de ha bemész a boltba és kipróbálod, akkor meg tudod állapítani, hogy strapabíró-e!

Én mondjuk a brendonba vettem nem olcsót, itt megnézheted ez jó, mert könnyű, téliesített is mert nekem már januárban használnom kellett sokszor nézd meg: [link]

Boldog babázást kíván 9 hónapos anyuka!

2009. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk 4 funkciós Graco babakocsink van, de nagy helyet foglal el összecsukva. Ha azzal mentünk vásárolni, semmi más nem fért a csomagtartóba.

Mi olyan megfontolásból vettünk egy sportkocsi félét, hogy kényelmesen beférjen az autóba, és maradjon hely mellette a vásárolt cuccoknak.

Sétához a Gracot használjuk,annak is van sport fokozata, de vásárláshoz a kicsi kocsit:)

2009. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne értelme megvenni,hiszen nagyon praktikus,és esö esetén is jó.Amugy tényleg praktikus mert üsszecsukható,autoba téve jol elfér.Én ilyet fogok venni.
2009. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem ilyet vettem a 8 hónapos lányomnak, de imádom! A többfunkciós régi is nagyon jó, de 10 kg! A Top Rider 4 kg!! Még csak 1 hete használjuk, tehát nem tudom, mennyire tartós, de az úthibákon simán átmegy, alig kell erőt kifejtenem. Egy hibája van, de szerintem minden könnyű esernyő babakocsinak ez a hibája: nem tudod megpakolni szatyrokkal, mert akkor a levegőben lesz a két kereke és csúszik a boltok kövén. De a bkv-n utazni vele, vagy csak elszaladni vhová nagyon praktikus! Ja, és 13e Ft-volt. Írd be a google-ba, nézz körül!
2009. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem jónak tűnik,de én nem rendelnék olyat amit előtte még nem láttam.És még azt olvastam hogy 1900ft a postaköltség.Az auschanba láttam sportbabakocsit 6990ft-ért.Sztem ugyanott vagy árban és még meg is tudod nézni.
2009. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!