Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan néz ki egy egészséges...

Hogyan néz ki egy egészséges köldök 7 hetes babánál? (Sürgős! )

Figyelt kérdés
7 hetes leányzómnak nem tudom eldönteni, hogy a köldöke rendben van-e. Hamar leesett a köldökcsonk és az orvos szerint rendben is volt akkor. Azt mondta, hogy onnantól már csak heti 1-szer kell áttörölni babaolajjal, más különleges teendő nincs vele. Nem tudom, hogy a mostani kinézetes egészségesnek számít-e és az orvost még nem értem el telefonon. A köldöke pirosas, mármint belül az a kis csonk, a teteje pedig, bőrszínűbb. Szerintetek ez így normális, vagy gyulladt, és kedden menjünk a dokihoz, vagy sürgősebben?
2011. jún. 11. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h köldöksérv alakult ki nála? Sok baba születik így, de nem mindenkinél látszik azonnal. Szerintem vidd vissza az orvoshoz. Ha nem sír, nem lázas, rendesen eszik és ürít székletet, akkor nem kell nagyon aggódnod. Lehet, h műteni sem kell, csak kap rá nyomókötést. Utóbbi a legáltalánosabb.
2011. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ilyen volt,kiderült,hogy fürdés után nem töröltem szárazra. :(

Töröld szárazra és szórd be jhonsons hintőporral az nem csomósodik,kb.3 nap és szép lesz! :)

2011. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mint kiderült vadhús nőtt, lekezelte a doktornéni, reméljük hamar javul. :)
2011. jún. 16. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!