Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 7 hónapos...

Hogyan szoktassam le 7 hónapos babámat a köpködésről?

Figyelt kérdés
Evés közben szokott köpködni, amikor már a nagyját megette. Még eszik belőle sokat, csak minden második falatnál köpköd.Gondolom, viccből, de a második köpködéstől már egyre kevésbé vicces. Le lehet szoktatni?
2011. jún. 12. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hét hós? Elfelejti! Az enyém nem köpött, prüttyögött.

De ne nevess az elsőn se, csak hősiesen lapátold vissza!

2011. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%
Bele kell verni az orrát a tányérba, majd akkor leszokik róla!
2011. jún. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jézusom második!te normális vagy?A te orrodat is beleverték 7 hónaposan anyádék a tányérba?Nem normális!


Az én fiam 8,5 hónapos,bár ő prüttyög,de nekem az a taktika vált be,hogy amikor etetem és elkezd prüttyögni,akkor otthagyom egyedül a konyhába,addig én teszek-veszek,hagyom kicsit mérgelődni,sírni,kiabálni,majd pár perc múlva vissza megyek és etetem.Van amikor elsőre bejön de van h többször el kell játszam.

2011. jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!