Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig kell kezelni a...

Mennyi ideig kell kezelni a fület fülbelövés után alkohollal?

Figyelt kérdés
Azt mondták h 6 hétig maradjon az a füli amit belőttek. De ugye nem eddig kell kenegetni? babám nem szereti, alig bírok vele
2011. jún. 13. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Amit még születés után a kórházban belőttek, azt mi nem alkoholoztuk, csak forgattuk.
2011. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
10 hetes, egy hete lőtték be neki, és napi 2szer kell kezelni, ezt mondták. szerintem nem figyeltem és ezért nem tudom meddig :(
2011. jún. 13. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Alkohollal??Egy sebre alkoholt tenni kész kínzás!!Vegyél betadint, az nem mar!!És forgasd rendszeresen!Látni fogod ha behegesedett neki, és akkor nem kell foglalkozni vele!
2011. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem sebes, nem is piros, gyönyörű szép. Az alkoholt pedig nem én találtam ki, a védőnő mondta. Olvasgattam itt mielőtt kiírtam a kérdést, és nagyon sokan alkohollal kezelik! A kérdés az hogy vajon meddig?
2011. jún. 13. 22:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze a gyógyszertári 70%os alkohollal :) és első nap kamillás vattával kellett kezelni, csak a második naptól mondta a védőnő az alkoholt. + forgatni
2011. jún. 13. 22:55
 6/9 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!Alkohollal????Idióta védőnő!Tetrán kenőcs,bephanten plusz kenőcs,de alkohol???Mekkora egy hülye!

Ha már egy hete kenegeted neki, akkor elég is lesz!

Üdv.kozmetikus anyuka

2011. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Másnak is idióta a védőnője / kozmetikusa ezek szerint:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. jún. 14. 08:08
 8/9 A kérdező kommentje:

És ez is (csak itt sincs h mennyi ideig):

[link]

2011. jún. 14. 08:11
 9/9 anonim ***** válasza:

amikor nekem lőtték a fülemet, azt is alkohollal kellett kenni, de biztos hogy nem 6 hétig kentem. 1-2 hétig max.

egyáltalán nem hülyeség...

2014. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!