Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha váladékozik a seb mit...

Ha váladékozik a seb mit tegyek rá?

Figyelt kérdés

kislányom 15 hónapos a foga miatt sokat megy a hasa,tegnap este már láttam h nagyon piros a nunusánál a bőre,jól be is kentem krémmel,de éjjel visítva ébredt,megint be volt kakilva és annyira kicsipte neki h már szintelen váladék jön belőle.

mivel enyhíthetem neki?

krémet nem merek rá tenni,még a pelenkát se tűri meg magán.


2011. jún. 14. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig sudocreamet hasznalok, es ilyenkor is bekenem neki, altalaban 1 nap alatt nyoma sincs a holyagocskaknak.
2011. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

èn nem raknék rá pelenkát. olyan helyre menni vele, ha parketta vagy kö van ott simán fellehet takarítani a pisit, tegyél le neki olyan takarót amit össze pisizhet és egy órát vagy amennyit bírtok pelus nélkül.


nekem a sudocrem jött be de szerintem ha sebes mutasd meg dokinak mert vannak rá olyan krémek amitöl nem fertözödik el. nekem a doki írt már egyszer ilyet, és akkor kellett volna rákenni ha kisebesedik (fosott 4 hétig), de nem sebesedett ki. ja és sima tiszta vizzel mosd le neki. nagyon puha rongyot keress és azzal mosd le neki, majd krémezd be. ha meztelen lesz akkor ne krémezd csak levegözön

2011. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm.én is gondoltam h elviszem orvoshoz délután,biztos ami biztos,nehogy valami baj legyen.

a gyógyszertárba minden képp menni kell vagy soducremért vagy bepanthenért,úgyhogy valószínű megvárom a delet,

csak látom h kínlódik nagyon,hátha addig tudok rajta segíteni.

2011. jún. 14. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk valami lila folyadék jött be, gyerekorvossal írasd fel, receptköteles.
2011. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!