Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! tegyétek a kezeteket...

Anyukák! tegyétek a kezeteket a szívetekre! ütöttétek már meg babátokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 16:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%

Már ne haragudj, de a 15 hónapos totyogó nem baba...

Ne félj, nem fog megállni a fejlődésben.

2011. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
2éves Fiamnak legyintettem, éppen csak rácsaptam a kezére (nem megütöttem!), mert tépte a szomszéd macskáját, és nem engette el. Rettegtem, hogy megharapja, és szép szóval nem értem el semmit. Kiváncsi lennék más ezt, hogy oldja meg. Semmi más megoldás nem volt, és mivel valószínű nincs beoltva a szomszéd cicája nem örültem volna, ha baja esik a gyermekemnek.
2011. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve ugye, hogy szerencsétlen macska mit érezhetett!!!
2011. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ebből ekkora ügyet csinálni. Rácsaptál a kezére, hajj de nagy dolog. Inkább ő sírjon most, mint aztán te/ti. Nem agyonverted, nem lett semmi baja, max megtudta mi történik, ha 220-szor rászólsz és nem érti meg. Bár gyors elfelejti sajnos ezt a kézrácsapást. Sőt a sírást inkább a hangos nemszabadnak is be lehet tudni.
2011. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

nekem akkor is baba még :)

mindíg az én kicsi babám marad

2011. jún. 14. 17:08
 16/27 anonim ***** válasza:
84%
Ja az kimaradt, hogy igen csaptam a kezére sőt a fenekére is, nem kell ehhez a szívemre tennem a kezem. Kiszaladt az útra, nem magyarázkodtam, rácsaptam a fenekére. Sírt..és??? azóta eszébe se jut, hogy kirohanjon. Emiatt nem fogok neki magyarázkodni. Tudta, hisz mindig téma, hogy nem szaladunk ki az útra..én a babakocsit toltam kistesóval...ő meg elszaladt, addig fogta a tolókart..ez van. Nem lett lelkibeteg.
2011. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, többször is, amikor olyan helyre nyúlált, amerre nem volt szabad. Az első pár alkalommal meg sem érezte, az utolsónál nevett, azt hitte, játék, és tartotta még egyszer.

Nincs lelkiismeret-furdalásom, de be kell látnom, hogy az egész kézrecsapósdinak semmi értelme.

2011. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17.05.-ös na igen a macskát is sajnáltam :), de első körben betojtam mi lesz a Fiammal ha odakap.
2011. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
A kezére én is csaptam már rá ugyanezen okokból, mint te is. Ő is előszeretettel konektorozott, meg sok más dolgot megtalált amit nem kellett volna. Hiába szóltunk rá, nem érdekelte, pedig látszott rajta, hogy érti, de csakazért is csinálta. Nem vagyok az agresszió híve, pofonvágás, meg egyéb durvább ütés szóba sem jöhet, de a kézrecsapás szerintem belefér, ha másképp nem megy.
2011. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

"én egyszer csaptam rá a kis kezére

azóta is rágom magam

mert folyton a konektorba pitiszkált

hiába mondtam 20 000 szer szépen csúnyán sehogyse értette "


Szóról szóra ez volt nálunk, ráadásul a falból is próbálta kibontani a konnektort. Elbarikádoztam, de folyton oda akart mászni. Próbáltam elvonni a figyelmét. Kértem, hogy nem szabad. Határozottan rászóltam. Semmivel semmi eredmény. Egészen addig, amíg meglegyintettem a kezecskéjét és érdekes módon egyből felfogta.

2011. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!