Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! tegyétek a kezeteket...

Anyukák! tegyétek a kezeteket a szívetekre! ütöttétek már meg babátokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 16:50
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

köszi szépen anyukák hogy nem hurrogtatok le

de hát ha vmit szépen nem ért meg akkor erőszakhoz kell folyamodnunk..

és igaz az is hogy inkább ő sírjon mint mi...

2011. jún. 14. 18:55
 22/27 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Erre van az a mondás, hogy "inkább én csapjam meg mint a 220."


Rossz dolog ha rá kell ütni, rá kell kiabálni, stb, de ha valami az ő érdeke, az élete múlik rajta és tényleg nincs más megoldás, akkor ez van...

Aki ezt elítéli, az mondja meg, hogy mi a helyes.


Egyszer egy fórumon engem is leszóltak hasonló miatt, pedig én sem vagyok a brutális anya, amikor visszakérdeztem, hogy mit kellett volna tennem, akkor jött a válasz: Azt nem tudom. De nem lett volna rácsapni.

2011. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
csaptam a kezére és egyszer a fenekére.elmondtam neki ezerszer,hogy nem szabad felmászni az étkező asztalra.nekiálltam mosogatni,gyanus csend volt,hátranéztem,akkor állt fel az asztalon a fiam és készült ugrálni.akkor kapott a fenekére.a kezére meg akkor,mikor az egész nap abból állt ki,hogy a dvd-ket pakolta le én meg fel,közben 826958-szor mondtam,hogy nem szabad.az utolsónál betelt a pohár,főleg,hogy kitépte a borítót és szanaszét szaggatta.
2011. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem, de még csak 8 hónapos.Lehet,ha 2-3 éves lesz, néha muszáj lesz a popsijára sóznom.De tőlem az is inkább simogatás lesz neki.Képtelen lennék bántani, de olyan volt nálunk is, hogy hangosabban szóltam rá, mert már kitartóan hisztizett, megtettem mindent.Tudtam, hogy csak hiszti.Alapból ki voltam merülve, fájt a fülem, ahogy belehasított a sírása, és rászóltam egy picit hangosabban.Ezután bőgtem fél órát, hogy hogy lehetek ilyen türelmetlen.Egy 15 hónapos már tényleg nem baba, és semmi, de semmi baja nem lesz attól, hogy rácsapsz a kezére.Szerintem ilyet már minden jó anya is csinált legalább egyszer a kisgyerekénél.Ez nem verés!De egy babát nem lehet, és nem is szabad fegyelmezni így.
2011. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

18 : 59 es


bocsi de ezen olyan jót nevettem

hát bizony bizony a csend soha nem jelent jót.

nálunk ma volt az a sztori hogy

szintén gyanús csend a szobában

hát nem eszegette a POPSIKENŐCSÉT,??!!


majd felrobbantam kitéptem a kezéből mert majdnem olyan lett az ágy a szőnyeg a ruhája

húúú de ideges voltam..

2011. jún. 14. 20:25
 26/27 anonim ***** válasza:
Öcsém a vasúti menetrendet ette anno.:) Amúgy jól tetted, hogy a konektor miatt rácsaptál a kezére. Inkább tanulja meg ebből, mint hogy baja legyen...
2011. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én 2szer csaptam rá a 20 hós lányom kezére meg kb.2szer a 4 éves fiamat kicsit durvábban arrébb rántottam, más autóját karcolta kulccsal pedig ezerszer szóltam figyelmeztettem, rá is kiabáltam nem használt semmi.....Direkt gonoszkodásból csinálta, látszott rajta hogy belebújt az ördög aznap :((

Nem vagyok rá büszke..:(

A lányomnak pedig mindkét esetben veszélyhelyzetben legyintettem rá, de nem nagyon amúgy még csak csattanni se csattant, de érdekes mód egyből elsírta magát és nem jutott többet eszébe.

Egyikre se vagyok büszke de komolyan mondom hogy van olyan helyzet mikor csak abból ért. Pofonvágni, elverni stb viszont sose tudnám.

2011. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!