Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja? Hogy tudnám...

Miért csinálja? Hogy tudnám erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
2 hónapos babám ne marad el senki kezében csak nálam nyugszik meg. Szüleimmel lakom és már kezdetektől fogva körbe vették anyuék is. Felvették, ringatták, fürdették, etették és mégis 5-10 perc után üvölt a kezükbe. De mikor átveszem nálam elhallgat. Nem értem mitől van ez, de már zavaró mert nem tudok tőle semmit csinálni.
2011. jún. 16. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ö ilyen, erröl nagyon leszoktatni nem tudod, majd az idövel jobb lesz, de akit ilyen gyereket ismerek mindenhol kb 1 éves kora körül kezdett jobb lenni a helyzet.

addig legyen másnál míg elvan ahogy elkezd sírni vedd el.

2011. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm kislányával ugyanez volt a helyzet három hónapos koráig. Csak az apja és az anyja kezében volt el, a nagyszülők a közelébe se mehettek, mert üvöltött. Aztán három hónap után hirtelen megváltozott, "barátkozóbb" lett.


A babád Téged "ismer" a legjobban, Te jelented neki a biztonságot. Sajnos az első három hónap nagyon-nagyon kemény tud lenni sok babával Az én fiam rettenetesen hasfájós volt, nagyon sokat sírt, és nem volt segítségem. Én hordozókendőben raktam magamra, attól megnyugodott és a kezem is szabad volt, bár ez nem mindenkinek jön be.


Igazából csak annyit tudok tanácsolni, hogy kitartást, nagyjából már csak egy hónap van vissza!

2011. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdésre magára meg a válaszom: szerintem ne próbáld meg leszoktatni, nincs értelme. El fog múlni magától, de ha erőlteted hogy másnál legyen, akkor csak a bizonytalanság érzetet növeled benne. Ha megszokja, hogy "anyu mindig jön ha hívom", akkor nyugodtabban lesz el másoknál.
2011. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónapos fiam csak akkor sír/t, ha kényelmetlenül tartják. Megszokta azt, ahogy én ill. a párom fogja. Nagyiéknak is pont úgy kell fogniuk őt. :)
2011. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!