Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám szépen megtisztí...

Hogyan tudnám szépen megtisztítani a cumisüveget?

Figyelt kérdés
Mam-os cumisüveget használunk, tápszert kap belőle a babám. Sajnos nagyon sárga lett a tápszertől. Mivel tudnám szépen megtisztítani hogy ne legyen sárga. Próbáltam az ecetet, de nem nagyon használt. Tapasztalt anyukák kérlek írjatok!!
2011. jún. 16. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónával próbáld meg!A szomszéd kisfiú kapott mindig fekete teát jó erősre főzve ami igencsak megfogta az üveget. Kishugommal játszott sokat, így volt, hogy egész nap nálunk "felejtette" az anyja. Anya ilyenkor mindig kiöntötte a teát jól elsikálta az üveget és újra vizet vagy gyerekteát töltött bele.
2011. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van, a cumit, a cumisüvegben a gumit megfogta az ivólevek, teák. pedig csak 10óraira kap gyümilevet, teát meg esetleg vacsi után de azt se mindig. a tápi meg a cumit fogja be :(

nem tudom, minden nap súrolom, többször kifőztem hátha de nem :(

2011. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Ilyenkor nem szabad kifőzni, mert még jobban beleivódik/beleég a nem kívánt szín!

2011. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A szódabikarbónával hogyan tisztítsam? Vízzel elkeverve és abban áztassam vagy hogyan kell?
2011. jún. 16. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Ecettel nedvesítsd be az üveget belül , szórj bele szódabikarbónát, és hagyd egy picit dolgozni, utána jó forró csapból folyó vízzel öblítsd át. Ha kell ismételd meg, de vigyázz, mert kicsaphat a gőz, hab mikor beleöntöd az ecetre a szódabikarbónát. Érdemes a fürdőben a kádban végrehajtani a műveletet.

Remélem nektek is beválik! Ja és azért nem lesz sajnos olyan mint mikor megvettük/megvettétek, de azért jobb lesz mint mikor a tea befogja!

2011. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári ciromsavval kell kifőzni, egy teáskanál citromsav a fazékba és csilli-villi lesz. Én egy éve így főzöm ki a cumisüvegeket és nagyon jó állapotban vannak.
2011. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!