Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki sokat vezet egyedül a...

Aki sokat vezet egyedül a babájával, hogyan figyeltek rá, ha már hátra kell bekötni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell ráfigyelni, nézelődik, teázik, nagyon ügyesen elvan hátul. anyós ülés mögé kötöm így lát engem és én is a visszapillantóból
2011. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a tükörből nézem őket, beszélgetek velük/beszélek hozzájuk.

Bár a pici másfél volt, amikor autónk lett, a nagy meg 3,5.

Ha nagy "vihar van", félre állok, és megoldjuk.

Általában jól viselik.

Zenét hallgatunk útközben....

2011. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet autósboltban kapni a belső szélvédőre is szerelhető külön tükröt. Azt pont úgy állítod be hogy ráláss a kicsire.

Én a sima visszapillantóból nem látom. Igaz jó helye van, de csak megnyugtató ha néha-néha odapillantok mi újság.

2011. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy. A tükröt nem tartom jó ötletnek, mert elvonja a figyelmet az útról. Tudom, mert egyszer apukám autóját kértem kölcsön, és mivel nincs elöl légzsák, oda kötöttem be. Na, mondanom sem kell, hogy folyamatosan őt figyeltem!

Így aztán elvan hátul is. Ha nagyon sír, vagy nyűglődik, akkor félre állok, megnézem, hogy mi a baj. De már ismerem a sírásait, legtöbbször csak sírdogál 2-3 percet, aztán meg simán alszik. :)

2011. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 vagyok. Csak a piros lámpánál szoktam a tükörben nézni őket. A legrosszabb ami eddig történt, hogy nem vettem észre, hogy már zöld van. :o)

Bár az is igaz, hogy nagy távolságokra nem nagyon megyünk. Ovi-otthon-piac-bolt.

2011. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!