Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák? Apák napjára...

Kisbabás anyukák? Apák napjára kap valamit a párotok? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Idén még nem, mert kicsi a lányunk, de jövőre majd ad neki valamit. :) Csokit, nyakkendőt, rajzot - majd kitaláljuk.


Én nem adok neki semmit, mert az apák napja arról szól, hogy a gyerek ajándékozza meg az édesapját, persze mikor a baba már nagyjából felfogja a dolgokat, akkor segítek neki. De én sem várom el, hogy anyák napján a párom köszöntsön fel. Majd jövőre a kislányom. :))

2011. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi mikor lesz apák napja? Most vasárnap?
2011. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, 19-én
2011. jún. 17. 18:50
 4/10 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Csak annyit amennyit én kaptam tőle anyák napjára:semmit!Igaz mi külön vagyunk.

De én azt gondolom az első apák-anyák napja az nekünk szülöknek jelent sokat.Egy kis figyelmessék a másiknak és akor happy mindenki::)

2011. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen az oldalon hallottam először, hogy van apák napja.Mi ezt sosem ünnepeltük, szerintem nem is magyar szokás.Anyák napján reggel elment a férjem, és vett egy gyönyörű cserepes virágot,ami most még szebb, mint akkor.Hazajött, felvette az akkor 6 hónapos lányomat, és úgy adták át ketten.Hát, megkönnyeztem, mert eszembe jutott, hogy tavaly még csak a pocakban lubickolt.Az eljegyzésem óta nem kaptam ennél szebb ajándékot..
2011. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3 és 1.5 évesek a gyerekeink. Egy üdvözlőlap-szerűséget fogunk gyártani:

én színes dekorpapírból kivágom, a nagy segít ragasztani meg dekorálni filctollal (és papírból mintalyukasztózott szívecskéket is ragasztunk rá a tervek szerint), valamit rajzol is majd ahogy ismerem, a kicsi is kriksz-krakszol majd. Belülre egy verset írok és ragasztom az egyik oldalra, a másikra meg temperával kézlenyomatot csinálok mindkettőjükkel.


ja ,ez a vers:

Bartos Erika: Apához


Mikor leszek én is felnőtt?

Mond el nekem, Apa!

Nem vagyok még iskolás,

de nem is vagyok baba!


Mond el nekem, milyen érzés

Apukának lenni?

Szeretsz-e, mond, korán reggel

dolgozóba menni?


Jó érzés-e hazaérni,

megölelni engem?

Látod-e, hogy egész kicsit

ma is nagyobb lettem:


Jó érzés-e betakarni,

puszit adni este?

Maradj itt az ágyam mellett,

kérlek, ne menj messze!


Rajzoltam egy képet neked,

Te vagy rajta, nézd meg!

Én vagyok a kisgyerek és

kézen foglak Téged!


Örülsz neki? Vigyázol rá?

Mi vagyunk a képen!

Én vagyok az apukámmal,

ketten, kéz a kézben!

2011. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vettem szép karton papírt, 3D-s matricákat, és kinyomtattam egy fényképet, amin ketten vannak kisfiam és az apukája, azt ráragasztom, ezt a fent leírt verset fogom ráírni még a kartonra, és kidekorálom a matricákkal. :)
2011. jún. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt, amit én is kaptam anyák napjára! Semmit!!!
2011. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

23.15-ös vagyok

A férjem nem egy érzelgős tipus, a 12 együtt töltött év alatt 2x láttam könnyezni ( amikor az imádott nagymamiját temették és amikor megszületett az első babánk), de ezt most megkönnyezte

:-)

2011. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20: 27-es vagyok.A vers tényleg gyönyörű, engem is rázott tőle a hideg:))Elhiszem, hogy meghatódott.Le is írom magamnak, egyszer majd jól jön.
2011. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!