Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ott hagynatok 9 es fel hos...

Ott hagynatok 9 es fel hos babatokat a nagyszuloknel, ugy hogy nem ismeri meg oket (3-szor talalkozott veluk 2-3napra kisebb koraban), hanem elotte masfel hettel probalnatok hozzajuk szoktatni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 16:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem is sok a 10 nap.pláne,hogy nem is nagyon ismeri őket.
2011. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt választásom, mert a nagy nagyon beteg lett és sürgősen száguldottam vele a kórházba, a nagyszülők meg a parkolóban vették át a kicsit. én szoptattam még akkor és soha nem aludt máshol, de bevallom nem is érdekelt mi lesz vele, mert a nagy volt akkor a fontosabb, de nem volt semmi. Mégcsak nem is sírt, mert nem volt szopi, átaludta az éjszakát És aztán egy hét után még vissza is tudtam szoktatni az anyatejre.

Ha nagyon muszáj és nincs más megoldás, nem lesz baj.

2011. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
NEM!!!!!!!Még egy másfél évest sem!Max akkor ha tényleg kórházba vagy valami ilyen helyre kellene mennem.De azért hogy apával nyaralni menjek,meg pihenni,azért semmiképp!!!!!!!!!
2011. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
engem érdekelne, hogy miért? mert nyaralni, pihenni elég meredek. de ha gond van és nincs más választás akkor meg mi a kérdés?
2011. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!