Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idosen hagytatok a...

Mennyi idosen hagytatok a babatokat egy egesz hetvegen a nagyszuloknel?

Figyelt kérdés
7 hos kislanyomat a hetvegere anyoseknal kell hagynom.Mar elore izgulok,habar tudom,hogy nagyon fognak vigyazni ram,es o is el van nelkulem.
2009. szept. 10. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 13 hónaposan volt először nélkülem több napot a fiam a nagyszülőknél, mert akkor kezdte a bölcsit, beteg lett, nekem meg dolgoznom kellett. És ráadásul másik városban lakunk, tehát vasárnap este vittük a mamáékhoz és pénteken délután mentünk érte. De szerintem 7 hósan sem lesz semmi probléma. /Bár biztos lepontoznak:-)/
2009. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kb 250 km-re laktak,5 évesen.
2009. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fél évesen.

Esküvőre mentünk, és már délben átvittem, hogy ott ebédeljen, és utána ott szundikáljon délután már.

(nekünk készülnünk kellett, ugye)


Aztán másnap a délutáni szundikálása után ott is voltunk érte.


Semmi gond nem volt, őt kicsit sem érintette negatívan az egész.

(nekem kész kínszenvedés volt, de ez más kérdés... :-)

2009. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10 hósan, de kínszenvedés volt! Nem tudtam elengedni magam igazán, nagyon hiányzott! :(
2009. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!