Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányhós kórtól tudnak egyedül...

Hányhós kórtól tudnak egyedül ülni a babák?

Figyelt kérdés
Az én fiam 5 hós de még csak felakarja húzni magát,ülésbe ha teszem meg imbolyog:(
2009. márc. 23. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hós korától ült egyedül,viszonylag hosszabb ideig,és STABILAN!!!Rá 1-2 hétre fel is ült magától.De ez változó.Van aki előbb és van,aki később.Ne ültesd,azért imbolyog,mert még nem elég erős a háta és az izmai,h megtartsák.Az,h fel akarja húzni magát,természetes,de nem jelenti azt,h már képes ülni.
2009. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félévesen ult már a babám, de csak ha támasztottuk - olben, vagy a fotelben, és csak rovid ideig. Nem neagyon eroltettuk, csak néha játszáskor, de általában hason fekve játszott még és mászkált. Majdnem 8 honapos volt, amikor maga felult, onnét kezdve ul stabilan.
2009. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4hónaposan már ülni akart az ölben!:)de magától igazán csak 7hónaposan ült!
2009. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én lányom 4 és fél hós már mindenáron űlni akar akkor érzi jól magát a babakocsiban is

ma mondtam a védőnőnek és azt mondta nyugottan űltethetem kissebb idökre

valamikor szépen megtartja magát valamikor meg ugy eldől mint egy krumpliszsák, szerintem te is ha kitámasztod kisőbb időkre már űlhet

2009. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!