Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám ma nagyon nyűgős, semmi...

Babám ma nagyon nyűgős, semmi nem használ neki, semmit nem aludt, mi lehet ez? Front hatás miatt van ez? Másnál is ez van?

Figyelt kérdés

Már nem bírom,teljen lemerültem fél 4 óta fent van.

Elalszik,felébred pár perc múlva és sír,enni nem eszik,inni nem akar.

Köszi a válaszokat


2009. márc. 24. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk rendben van minden. Mennyi idős?
2009. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A front, hidd el.Az én kisfiam kivételesen elvan ma , meg most is alszik,de egész múlt héten tiszta nyűg volt és amióta szél van nem alussza át az éjszakát, felkel szopizni, akár 2-szer is.Kiartás!!!

Üdv:Ancsy,3 hónapos fiúcska anyukája

2009. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a szeles idő eléggé megviseli őket is. Esetleg próbáld meg kicsit bebugyolálni egy vékony takaróba, hátha segít. Nálunk a monoton zajok is bejöttek (mosógép, porszívó, hajszárító, vízcsap) Esetleg a forgó mosógép dobja is:)) Szellőztess egy kicsit, hátha az segít! Már alig várom én is a jó időt!!! Kitartás!
2009. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? esetleg ha már van akkora,lehet,h a foga jön. nálunk akkor nem evett,ivott. ha nincs annyi idős, az időváltozás miatt van. nekünk is nyügis.
2009. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én kitettem a levegöre ! azé ott nekem nem sír probáltad?
2009. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3,5hónapos!

Most is felkelt,már totál kivagyok:)

Köszi a válaszokat

2009. márc. 24. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!