Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszeres babáknak is fáj a...

A tápszeres babáknak is fáj a hasuk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ajjaj! De még mennyire, hogy tud fájni!
2011. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen
2011. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze. Mit gondoltál, hogy az anyatejtől fáj???
2011. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam elejétől tápszeres és sajnos elejétől hasfájós volt. Négy hónapos kora után nőtte ki.
2011. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
az én kislányom is elejétol fogva tápszeres, szerencsére nem hasfájos
2011. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam, hogy az anyatejtől, mert az orvosunk mondta, hogy az anyatejeseknél előfordul, hogy 5 napig sem kakilnak. És nálunk tényleg van ilyen. Olyankor nagyon szenved.

Ha néha kap tápit kiegészítőnek, akkor egyből kakál..

2011. jún. 21. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:
az én fiam tápszeres volt... ennek ellenére borzalmasan hasfájós! se éjjelünk, se nappalunk nem volt. Nem csak az anyatejes babák "kiváltsága" a kólika... Mennyi idős a babád különben?
2011. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem annyira a kakitól fáj a hasuk, inkább a gázoktól szokott. Az én fiamnak pl. akkor fáj nagyon-nagyon, ha már kakilnia is kéne, de a puki előtte van és nem tudja kinyomni. Ettől a kaki sem jön ki. Nekünk sajnos ilyenkor nem segít semmi, csak a lázmérőzés.

Csak tápszeres, 3 hónapos.

2011. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

4 hetes az enyém.

Ez a lázmérőzés micsoda? Bedugni, és úgy viselkedik mint a szélcső? A kórházban csinálták neki.

2011. jún. 21. 20:29
 10/12 anonim ***** válasza:

2 hós a babánk, eddig vegyes kajálás volt, már sajna elutasítja a cicit, fejni meg alig tudok, mert eleve kevés a tejem, szóval már 90 %-ban tápszeres. Hasfájós, bár nem durván, de nehezen kakil, és a szelek is bántják néha, pedig kap Infacolt.

A lázmérőzés annyi, hogy bedugod a popsijába, előtte mi teszünk rá popsikrémet, és olyan, mint a szélcső, segít távozni a gázoknak és megindítja a kakilást is. Én is alkalmazom időnként, amikor látom, hogy nagyon kínlódik.

2011. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!