Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak akkor kezdtetek el...

Csak akkor kezdtetek el kétszer egy nap szilárdat adni a babának, ha már egy szoptatás ki lett váltva teljesen?

Figyelt kérdés
Ha igen, ha nem a válasz: MEnnyi idő után váltottatok ki egy szoptatást?
2011. jún. 22. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. A lányomnak fél éves kora után kezdtem gyümölcsöt adni... Lassan ment a dolog, inkább a szopit preferálta. 7 hónapos korától kapott főzeléket, de még eddigre se volt kiváltva a tízórai... majd csak 8 hónapos kora után sikerült. Nem idegesítettem magam miatta, hisz ezt csak az ő ütemében lehet csinálni. Az anyatej meg adva volt, nem halt éhen... sőőőt :)
2011. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én kiváltottam.

5 hónaposan kezdtük a kóstoltatást. 6 hónaposan a kiváltást, 2 hét múlva ki is váltottuk és kezdtük a 2. étkezést, amit 7 hónapos korára kiváltottunk. 7,5 hónapos volt amikor reggel-este és az alváshoz szopizott, 8 hónaposan meg az esti szopi előtt is kapott szilárd ételt

2011. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!