Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet egy 1-éves babának...

Hogy lehet egy 1-éves babának a fogát mosni?

Figyelt kérdés
Itt olvastam,hogy van aki már mossa a babájának a fogát.Van valami gumiféle amit az ujjra kell húzni és úgy.Nem korai ez még?Én is vettem fogkrémet meg fogkefét,de hát ők még nem tudnak öblögetni.Rákenem a fogára és ennyi?Akkor mi értelme még?
2009. márc. 24. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
2009. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam hét hónapos, egy szem pici foga van. Este fürdetés után sima vízzel meg fogkefével szoktam neki megmosni, csak pár másodperc. Két fogkefe van, az egyikkel én mosom a fogát, a másikkal ő játszik. Nem is igazán a fogmosás miatt csináljuk, hanem hogy szokja a rituálét. Fürdés, fésülködés, fogmosás.
2009. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy , mint neked.

Vegyél gyógyszertárban babafogkefét és babafogkrémat (Nenedent) és mosd meg neki.

Ezeknél még nem baj, hogy nem tud öblíteni, de persze tanítani kell nekik folyamatosan, hogy mielőbb megtanulják.

Lányomnak megmosom fürdés közben, és reggel a 10 órai után a mosdónál, úgy hogy a szennyestartóra ültetem.

2009. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!