Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ártok azzal, ha vezetem?

Ártok azzal, ha vezetem?

Figyelt kérdés
Felállt már a pindurom,de menni nem tud,viszont ha fogom a kezét lábujjhegyen lépked,mindig játszunk sétálunk-sétálunkot.Ezzel ártok a gerincének,hagyjam abba?
2009. márc. 25. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártasz neki,mert magától állt fel.Arra ügyelj,hogy csak rövid ideig sétáltasd.Minden jót nektek!
2009. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. márc. 25. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ortopédorvos azt mondta, nem szabad járatni addig amíg magától nem megy.Még azt is olvastam ezzel kapcsolatban, hogy így állítólag csak késleltetik a babákat a járás tanulásában, mivel az egyensúlyérzéke nem fejlődik aztáltal, hogy te vezeted...

Én nem járattam és 11 hósan már elindult, ma 11hó3hét már az utcán is sétál.

2009. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

úgy vezesd hogy talpa lent legyen a talajon, ne lábujjhegyen. tehát lassan, hogy letegye a talpát!!


egy gyógytornász

2009. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem azt mondta doki, ne sétáltassam, lépkedjen csak ő egyedül a butorokba kapaszkodva.

2009. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vezetgettem, mikor már egyet kettőt tudott egyedül is lépni, mert folyton menni akart. Gyorsan elindult, 10 hónapos múlt és 3-4 méter sétálás, már nem akadály neki.
2009. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem sétáltattuk, hanem magától tanult meg járni. Október elején állt fel először és január végén már szép stabilan közlekedett :)
2009. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az a baj,hiába,nem teszi le a talpát.Akkor inkább hagyom,köszi mindenkinek.
2009. márc. 25. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!