Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez még belefér így? Mozgásfejl...

Ez még belefér így? Mozgásfejlődés

Figyelt kérdés
párszor átfordult hasról hátra és vissza. A fenekét nyomja fel és a feje meg a karjai a földön vannak, talán mintha kúszni akarna. jövő héten lesz 7 hónapos. ugye nincs lemaradva?
2011. jún. 24. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs! :)

Az én kisfiam ezek után ült fel!

6 hós

2011. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elvileg nincs, de én azért jobban figyelnék rá.

az mit jelent, hogy párszor fordult hasról hátra és vissza? nem rendszeresen csinálja?

amit írsz, az a repülőzés, később ebből alakul ki a kúszás.

hason fekve körbe körbe sem mozog, vagy hátra?

csalogasd hason fekve játékkal, próbálja megfogni. ne tedd túl messze,éppen hogy ne érje el.

általában ennyi idősen már könnyen forgolódnak mindkét irányba és hason fekve is megy a körözés, de a nagykönyv szerint még belefér és mint tudjuk minden baba más ütemben fejlődik.

2011. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Körbe-körbe sem megy, amolyan lustika. nem ,repülőzik, azt tudom, milyen. a barátnőm babája már ennél korábban is repülőzött. nem, ő olyan, mintha négykézláb állna karok nélkül. szóval térdel és "túrja a földet", a feje, a karjai lent vannak, hasal, csak a feneke van fönt.

rendszeresen nem forog, csak egyszer kétszer csinálta, de mivel csinálta, így gondolom, képes rá, csak lusta talán. úgy elvan egész nap, elfekszik, elnézelődik.

2011. jún. 24. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:

hát én a biztonság kedvéért megnézetném dokival.

lehet fejleszteni kell néhány izomzatot rajta, valami kötött, azért nem csinálja.

de ezt tényleg csak szakember tudja megmondani. ne így legyen, de ha mégis, akkor még most könnyen lehet fejleszteni gyakorlatokkal

2011. jún. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!