Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Hogyan vészeljük át...

S. O. S. Hogyan vészeljük át az éjszakákat?

Figyelt kérdés

Lányom egy hete tanult meg felállni, azóta csak szenvedés az alvás. Csak ringatva tud elaludni, de tegnap éjszaka 2 órától reggel 6ig szinte semmit nem aludtunk, elringattam, beraktam a ksiágyba, 10 perc után keserves sírás és ott álldogál a kiságyba. Visszafektetni nem tudom,mert annyira sír,elringatom és megint kezdődik minden előről. Van valami tippetek,nálatok mi vált be ebben az időszakban,hogyan tudtatok aludni.

Egy nagyon fáradt 7 hónapos kiscsaj anyujája


2011. jún. 26. 17:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Lányom 6 hónaposan állt fel és mivel új volt neki az élmény állandóan állni akart.Ugyan ezt csinálta velem is,de én azt hittem a foga miatt ilyen hisztis.Amikor sírt kivettem az ágyból és cici.Na,itt szúrtam el.Elvittem a gyerek orvoshoz,hogy írjon fel valami fájdalom csillapítót,mert gondoltam én,hogy a gyerek a fájdalom miatt nem alszik.A doki közölte velem,hogy nem duzzadt az ínye alul a két fog rendesen kint van,így hát a drága megszokásból kel fel éjjel,mert tudja anya cicit ad.Na,az nap éjjel megfogadtam,ha fel kel nem adok neki cici,kap vizet.Hát volt sírás,két éjjel nem aludtam,de megérte,mert leszokott az éjjeli ciciről és elfogadta a vizet.Ennek már 3 hete,és a cicit már végleg elhagyta,nem szopik már.Este fürdés után vacsi,utána iszik egy kicsi vizet,majd bevonulok vele a hálószobába, egy kis ölelés cumi a szájába és alszik.Éjjel 2szer megébred,de a cumit visszateszem a szájába és alszik tovább.Ha esetleg már áll a kiságyában visszafektetem,cumi a szájába és alszik tovább.Sosem volt jó alvó.Újszülött kora óta 3-4szer kelt éjjel és most elmondhatom,hogy ahhoz képest jól alszik fogzás ide vagy oda. 1 hónapja van neki borostyán nyaklánca nem tudom,hogy ez segített e,de érdekes egybe esés. Ha már nagyon nem bírod akkor egyszer-egyszer napközben ne hagyd sokáig aludni mászkálj vele sokat,én rengeteget megyek a kislányommal és előfordul,hogy szó szerint beájul az ágyába.A múltkor evés közben aludt el.

Kitartás!

7hós csajszi anyukája

2011. júl. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!