Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem volt olyan nektetk hogy...

Nem volt olyan nektetk hogy bármennyire nem szeretnétek de elvesztítek a türelmeteket és betelik a pohár?

Figyelt kérdés
ha semmi nem jó és mindenért hiszti van.Mit tegyek ellene?
2009. márc. 26. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem! Millióóóóóóóóóóóóószor! :) Én nem tudok ellene tenni semmit, max földhöz vágok valamit.
2009. márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem van ilyen, pl. éppen tegnap meg ma tiszta nyűgi a lányom. Most aludt még egy fél órát, remélem jobb. Ilyenkor én is próbáltam kicsit lazítani, aztán erőt vettem magamon és most már próbálok türelmes lenni Hozzá. Csak türelemmel lehet, ellenkező esetben megérzik, mint a radar és folytatódik a nyűgi. Ilyenkor öleld magadhoz, bohóckodjatok, nézegessétek magatokat a tükörben stb. Mi ezeket szoktuk. Hidd el, ha magadhoz öleled, az csodákat tesz! 10 hós kislány anyukája.
2009. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a babád?

Van ilyen ,persze,amikor a manóknak semmi sem jó,főleg ha jön a foga.Nálunk most ez van,a felső foga jön a babámnak és nagyon nyűgös tőle,ráadásul állandóan mászna,aludni nem akar,de tök álmos,és mindenhol felállna,aztán meg kopp,szvl minden összejön,hát csak akkor tudsz segíteni,ha megpróbálsz türelmes lenni,ami nagyon nehéz ha az ember fáradt.Én van hogy olyan fáradt vagyok,nem ellenkezem,kirakom a szoba közepére,és volt hogy lefeküdtem mellé a szőnyegre,és úgy figyeltem mit csinál,ha fáj az ínye,adok Panadolt,attól egy kicsit jobb,éjjelente tud aludni,de a frontok ellen nem tudok mit tenni.Ha idő engedi kimegyünk sétálni,van hogy csak az udvarra,családi ház,és ha fáradt vagyok sétához,akkor az udvar marad,ott körözünk,mert nem elég ám kimenni csak.

Nekem szerencsére a friss levegő sokat segít.Kitartás,különben a babád sem nyugszik meg.

2009. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van, ráadásul most volt beteg, és mivel nagyon nyűgös volt meg bágyadt, állandóan fogtuk, most már jobban van, de ezt annyira megszokta hogy már annyit sem hajlandó egyedül lenni, mint eddig.

Én néha olyat ordítok hogy utána nem győzöm össze-vissza puszilgatni, de rettenetesen nagy erő és türelem kell ahhoz hogy reggeltől azt hallgasd hogy nyávog mindenért!

Elhiszem hogy sok anyuka miért bukik ki, ez tényleg emberfeletti!

2009. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze, hogy vannak ilyen napok, és lesznek is. Az én lánykám 11 hónapos, mászik, pakol, jön megy a bútorok mellett.Ha valamit nem tehet meg( virágföldben matatni, konnektorba nyúlni, Tv-t piszkálni, CD-t pakolni stb) akkor aztán mindent belead a hisztibe. Általában elterelem a figyelmét(mutatok neki valami mást), megölelgetem, szeretgetem, tudatosan (10-ig számolok:) )igyekszem nagyon türelmes lenni, de van amikor semmi nem jön be és akkor rászoktam szólni nagyon erélyesen és hangosabban, ami még bejött, az hogy nem törődtem a hisztivel, hagytam hagy csinálja. Általában 5 perc múlva megunja.( lehet, hogy szerencsém van :))

Sok-sok TÜRELEM kell ezkhez a manókhoz:)

Boldog babázást:)

2009. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen van, átmegyek egy kicsit a másik szobába, szitkozódok egyet, mérgesen pakolászok egy-két percet, majd visszamegyek és ölelgetem, nyugtatgatom, játszom vele, mintha semmi baj nem volna. Viszont ha hazajön apa a munkából, olyat bőgök a nyakában, mint két másik. Nekem így megy ki a napi feszültség, szipogok még, és lenyugszom.
2009. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!