Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom elaltatni a 10...

Nem tudom elaltatni a 10 hónaposom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig nappal babakocsiban, este cicin aludt el.

Ha nagyon korán ébred, alszik délelőtt kb. 45 percet, majd ami mindig fix, az ebéd utáni alvás.

Délelőtt az erkélyen babakocsiban pár perc alatt elalszik.

Eddig így volt délben is, de rájött hogy felülhet a babakocsiban, fel is ül. Kézben nem tudom elringatni, ha leteszem az ágyába teli tüdőből masszívan üvölt. Ezt akár fél óra-órán át is tudja művelni. Mivel tovább nem bírom hallgatni és addigra eléggé kikészül, kezdem elölről a probálkozást, míg valahogy csak elalszik. De kb. egy órát vesz így igénybe az elaltatása.

Este és hétvégén az apja segít, nála kézben elalszik, kb. 10 perc után.

Ha melléfekszek, elkezd mászni, felállni, játszani.

Nem tudom mit csináljak vele, az üvöltés mellett a 2,5 évesem se tud elaludni, hiába hozom át a nagyszobába, kicsi panel, meg a nagyot zavarja, hogy nem tud a saját ágyában aludni. Így ugrik a nagy déli alvása, amitől kb. 4-től kezelhetetlen, hisztis.

Mit csináljak?


2011. jún. 27. 12:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem a súlya miatt nem ringatom, egyszerűen nálam kézben nem alszik el, kivéve tegnap de akkor már 6 órája ébren volt. Nem tudom lehet, hogy a kézben ringatást apához köti, én eddig nappal babakocsiban altattam, este és éjjel cicin.
2011. jún. 29. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!