Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Tommee...

Mi a véleményetek a Tommee Tippee cumisüvegekről? Vagy milyen üveget ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig Aventesek voltak de folyton folyik.elegem van belőle váltanék.A Nukot nem fogadja el a babám.
2011. jún. 28. 15:49
1 2 3
 11/23 Bogyo110 ***** válasza:
csak ezt használjuk ezzel tudotta babám csak ugy enni hogy nem szivott levegőt születése ota használjuk nekünk bevált !most 5 hós!
2011. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

MAM! Az Avent nálunk sem vált be.

A MAM nagyon jó, nem csöpög, és könnyen tisztítható, mivel részeire szedhető.

Önmagában sterilizálható, nem kell hozzá mikrós sterilizáló.

A TT-t nem ismerem.

2011. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ha az AVEN-tot a kukába dobnád tényleg akkor cserélhetünk, én írtam, hogy nem jött be a tippee. :)

Ha nem zavar, hogy használt, akkor komolyan írtam. Írj privátba és megbeszéljük.

2011. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Köszi, megkaptam a privátot. Azért szívesen. Remélem szó szerint nem végzi a kukában az a cumi... Ha egy valamit ki nem állhatok az a pazarlás.
2011. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ide tudok reagálni neked, mert nem akarom megadni az adataim és ahova a privát megy az a saját mindenhez használ e-mailom.


Bár nehéz erre mit mondani, hogy azért dobsz ki 6 db méregdrága cumit, hogy ne álljon a polcon. Föl lehet használni a cumirészét más cumira, vagy külön az alját. Ha raksz rá egy gumigyűrűt, nem is fog csöpögni. De ha így se kell, odalehet adni ismerősnek, barátnőnek, stb., stb.

Nem tudom, még én érzem magam UFO-nak, hogy nem dobok ki dolgokat. Kenyeret se dobok ki, csak akkor ha penészes, akkor is rossz érzésekkel, engem így neveltek.

2011. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

milyen gumigyűrűre gondolsz?

sajnos már 2 ismerősömé is nálam van mert ők már rég ki akarták dobni.

2011. jún. 29. 09:53
 17/23 A kérdező kommentje:
amúgy meg mi se élünk olyan jól de,hogy rosszat kár megtartani az tuti.
2011. jún. 29. 09:54
 18/23 anonim ***** válasza:
Most nem tudnám megmondani, hogy hol lehet pontosan kapni. De háztartási cikkeket árusító boltban meg lehet nézni, nagyobb bevásárlóközpontban talán. Nem értem, mert már más is panaszkodott erre, ami nekünk van cumi (1 db), ahhoz alapból tartozik egy gumigyűrű
2011. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Neked a fehér tejüveg vagy az aranysárga van?
2011. jún. 29. 10:04
 20/23 anonim ***** válasza:
nem sárga az biztos, azt hiszem fehér. igen, egy kicsit mattos a színe.
2011. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!