Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Divat még a járóka? Ha nem,...

Divat még a járóka? Ha nem, akkor miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha divat ha nem, használtuk, sőt 1,5 és van, hogy kéri, hogy had menjen bele, amúgy már játéktárolónak használjuk.
2011. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fából készült, színes tetszik,és jobb is, mint a hálós. Mi kaptunk kölcsön egy hálósat, nekünk nem volt, de 3-4 alkalomnál többször nem használtuk. Játéktároló volt egy idő után:)
2011. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi nem használtuk, nem elvből, csak így alakult. De a legtöbb ismerősömnél volt. Szóval igen, "divat."
2011. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert a környezetemben nem nagyon használnak és itt is néha azt veszem ki az írásokból.

Amúgy nekünk is van és a 8 hós babámnak az a kis világa, territóriuma. :) Mivel nem hálós, így nem zizeg a szeme és pont vasárnap sikerült felállnia a rácsot fogdosva. :)

2011. jún. 28. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lányom. 2 hónapja használjuk, eleinte nem szerette, mostanra jól eljátszik benne 15-30 perceket, míg a konyhában vagyunk. Ő is ebben gyakorolta a felállást! :)
2011. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is használjuk, használtuk mind 2 gyereknél. Mivel kicsi a lakás kiságy helyett használjuk.(úgy értem, hogy ahoz kicsi a lakás, hogy kiságy és járóka is legyen, ezért a fa járókát választottuk, mivel az nagyobb.) Ha nincs alvásidő, akkor inkább a földön mászkál. Csak akkor teszem bele, ha pl takarítok, vagy csengetnek stb.
2011. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk például nem divat. A lányom biztos frászt kapna, bezárva érezné magát benne. Ha olyan dolgom van (pl takarítok) akkor arra az időre a kiságyba teszem.
2011. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk van egy hálós,tiszta új.22 hónapos a fiam,de összesen jó ha fél órát volt benne.inkább letettem mindig a földre,hogy legyen tere,a lakást meg gyerekbiztossá tettük.úgyhogy most össze van csukva.
2011. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom divat-e,az én fiam utálja.
2011. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!