Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettél, vagy csináltál...

Mit vettél, vagy csináltál gyermeked egy éves szülinapjára?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 11:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

-Varrtam/hímeztem neki egy patchwork takarót, amiben hímzett képek is vannak (katicabogár, napocska, házikó, labda, madárka...)

-torta

-kisautó

-labda

-xilofon

-csörgődob

-vízipisztoly

Mindegyiknek örült, a tortát egyből magáévá tette, nem bírta kivárni, amíg felvágjuk :-)

2011. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy tortat keszitettem neki es elvittuk az allatkertbe. nem volt csaladi osszejovetel, egyreszt mert tavol laknak, masreszt mert kicsi a lakasunk erre a celra.
2011. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én sütöttem neki a tortát,meggyes-gesztenyéset,adalékanyagok nélkül. Nagyon finom lett!
2011. júl. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi pont egy hónap múlva bulizunk. én is most bújom a netet mert vagy joghurtos vagy túrótortát szeretnék neki csinálni. csak nem tudom zselatin mehet e neki bele?

leszünk 16-an a szűk család, bográcsolás lesz. már várom... :)

2011. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy lufit hol tudnék a legolcsóbban venni, kéne vagy 100 db
2011. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, én papír irószer vboltba vettem a 100 darabot, vegyes színekbe. 1800 ft volt a 100 darab. nem tudom ez olcsónak számít e , de ha azt nézzük, hogy egy feliat volt még 300 ft, így 2100 ft ból meg volt az egész díszítés:-)
2011. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszi
2011. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!