Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel pürésítitek a gyümölcsöt...

Mivel pürésítitek a gyümölcsöt a kisbabátoknak, hogy olyan állaga legyen, mint a bébiételeké?

Figyelt kérdés
Itt a nyár és a rengeteg finom gyümölcs, amit 6 hónapos kisfiamnak magam akarom készíteni. Botmixerrel darabos maradt, így azon gondolkodom, hogy vennem kell valamit erre a célra. Ti hogyan csináljátok, mit ajánlotok?
2011. jún. 29. 12:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sima forralt vizet szoktam önteni hozzá, picikét. De járatni kell egy darabig, hogy amit kicsapott az oldalára, az visszafolyjon, és azt is összezúzza. Vagy almareszelővel lereszelt almát, az elég leveses, jól össze lehet mondjuk barackkal pürésíteni.
2011. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi az ötletet!!
2011. jún. 30. 17:29
 13/16 anonim ***** válasza:
No sikerült?
2011. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen! Nagyon érett gyümölccsel, például sárga- vagy őszibarackkal azonnal, más gyümivel pedig egy kis folyadék hozzáadásával sikerült teljesen pépesítenem. Én is olyan aprítógépet használok, mint Te, és mondanom sem kell, szuper az állaga! Most kezdem majd a zöldségeket adni Neki, azt előtte megpárolom, és úgy teszem bele a gépbe. Nagyon hálás vagyok a tippért, köszönöm szépen!!!!
2011. júl. 9. 07:40
 15/16 anonim ***** válasza:

Az élet apró örömei, hihi! Tudom, én is úgy örültem, mint majom a farkának, mikor nagy kínlódás után ezzel sikerült végre :-) Lassan husit is adhatsz a zöldséghez, én 1-2 dekás csirkemell darabokat szoktam együtt főzni vele (vettem egészben, daraboltam, folpackba tekergettem külön-külön, és be a fagyasztóba), tökéletesen "szétcincálja"

Jó főzőcskézést :-)

2011. júl. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kitaláltad a következő kérdésemet: hogyan kell a husit nekik pépesíteni :) Így legalább nem kell feltennem ezt a kérdést, úgyhogy nagyon KÖSZI!!!
2011. júl. 12. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!