Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más kisbabás anyuka is gyakran...

Más kisbabás anyuka is gyakran kel fáradtan ami kitart egész nap, akkor is ha nincs is annyi meló?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, gyerekek előtt, 2 gyerek között, amikor dolgoztam is voltak iylen napjaim, szerintem mindekinek van.
2011. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mióta futással kezdem a napot (napot...hajnalt inkább :)), azóta meglepő módon nem. Sokkal energetikusabb vagyok, több kedvem van rohangálni a gyerekek után, játszani velük, este a párommal összebújni. Nagyon sokat jelent, és egészségügyi/alkati hatásai sem utolsók. :)
2011. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En mar visszajottem dolgozni fel eve es komolyan mondom sokkal faradtabb vagyok mint amikor otthon reggeltol estig a babaval voltam. :O Pedig 7 30 korul kelek 8:10-kor ebresztem a kisfiam, viszem bolcsibe es jovok az irodaba. Itt vagyok egesszen 16:30-ig csak uldogelek, nem nehez a melom netezek (ahogy most is)... tehat fizikailag nem vagyok terheve egyaltalan. 17-kor megyek a kisfiammal jatszoterre, kertbe vagy ha rossz az ido bent jatszunk. Este 7:30 korul fekszik le es 8-kor mar alszik. En meg olyan hulla vagyok, hogy sokszor 9-kor lefekszem. :( Ki erti ezt??? Sokkal tobb volt az energiam amig otthon tettem-vettem, foztem takaritottam amig a kisfiam aludt. Raadasul egesz nap tekeregtunk.
2011. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajjaj.

pl. ma...

Már másodjára alszik ma a fiam (16,5 hónapos), pedig már napok óta csak egyszer aludt napközben, én meg nem győzök ásítani, pedig reggel ittam kávét, plusz megittam már egy energiaitalt is...

De olyan h.lye nyomott idő is van, szerintem ettől is kábultabb vagyok, mint általában.

2011. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én, amikor hajnal 4-kor kelek a babához és után már nem alszik vissza rendesen, csak fél órára, aztán 7-kor megint eszik, majd séta közben ő alszik, én ugye nem. Na olyankor az egész napom elég K.O.-s tud lenni.
2011. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne is mondd....A nagy 10 éves, a kicsi 8 hetes, és mint akit fejbe vertek. A mai nagy tettem az volt, hogy összeporszívoztam az előbb.... Pedig a pici este 10-reggel 5-6-ig alszik, de mégis. Még jó, hogy tegnap főztem, mostam, stb., mára semmi sürgős nem maradt. (persze, ha nagyon akarnék, találnék, a nem sürgősekről meg nem beszélek...:))de mostanában én olyan fáradt vagyok, pedig a nagylány is sokat segít. Szerintem merülnek ki a tartalékok.
2011. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó tudni hogy nem vagyok egyedül. Sokszor már megijedek hogy nem-e vagyok beteg. Ha kialusszuk magunkat akkor is fáradt vagyok, és ez már tart úgy 1-1,5 hónapja. Persze vannak jobb napok is, de egyre több ez a KO-s nap.

Jövő héten megyünk kirándulni, remélem ott egy kicsit feltöltődök. Bár onnan szokok mindig a legfáradtabban hazajönni. :-)

Kellemes pihentető nyarat mindenkinek! :-)

2011. jún. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!