Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szívtelen vagyok? Többi lent.

Szívtelen vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
19 hónapos kisfiam van,aki eddig úgy aludt el,hogy kinyúlt a kiságy rácsán és tekergette a fülünket.Most le akarom szoktatni erről,ez már a 2. nap,hogy elalszik,bár bepróbálkozik.Nem engedem neki,a kezem adom oda és olyan furán néz rám.Nem vagyok ettől szívtelen,mert ezt meg akarom lépni ugye?
2011. júl. 1. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy szívtelen. Az ilyen szokásokról nagyon nehezen jönnek le a gyerekek ezért jobb mielőbb megkezdeni.

Pl az olyan elalvási szokások, hogy csavargatja a párna sarkát vagy a fejére húzza a takarót az mást nem zavar, de azért a szülei fülét ne csavargassa.

2011. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:) Aranyos lehet!

Nem vagy szívtelen!

2011. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm lánya úgy aludt el, hogy a mutató ujját beledugta az anya szájába. Annyit kacagtunk rajta, hogy a mai gyerek arra is lusta, hogy szopja az ujját. :)

kívülállóként ezek számomra iszonyatosan aranyos szokások. De belülről nagyon bosszantó tud lenni. Nem vagy cseppet se szívtelen.

2011. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:) DE!Szívtelen vagy! :) Ez aranyos kérdés,csak azt nem értem hogy ha a fülről le,akkor a kézfogásra meg rá szoktatni akarod,akkor attól neked nem lesz könnyebb az elaltatása,csak legfeljebb nem tépi le a füled.Vagy pont ez az oka?Akkor már mondhatod neki(19 hónaposan érteni fogja) hogy ez anyának fáj,és inkább fogja meg a kezed! Az én kisfiam hajtekergetős :) de ha én vagy más haja nem volt kézközelben ő a sajátját tekergette,de sosem húzta és szépen magától elhagyta ezt a szokást(3 éves lesz)
2011. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen,már mostanában nagyon erősen tekergette a fülünket.és a sajátját soha.a kézre sem szeretném rászoktatni,csak mikor ellenőrzött,akkor fogtam meg a kezét.nagyon édes ilyenkor egyébként,de hát ha megy bölcsibe,ott nem lesz,akinek a fülét tekergesse.
2011. júl. 1. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy szívtelen. Jól teszed hogy felszoktatod róla. Ha nagyon nem megy, másképp, próbáld valamivel helyettesíteni a fületeket :) Pl tekergethet textilpelus csücsköt, vagy egy plüssmackó fülét. Sok sikert nektek!
2011. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!