Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babának milyen...

14 hónapos babának milyen kisszéket és kis asztalt vennétek? Linkelnétek?

Figyelt kérdés
Műanyag vagy fa? Szempont,hogy stabil legyen,kényelmes és könnyen tisztítható (ha eszik vagy rajzol). Nektek melyik vált be?
2011. júl. 2. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van mindkettő.Már van egy nagyobb gyerekünk így róla maradt.At 1 éves fiam a műanyagot szerei, oda szokott ülni, mert könnyű,és színes.Egyébként a nagylányom is mindig azt használta, a fát valamiért nem,pedig mindkettő a szobájában van.A müa. széket a kisfiam ide-oda cipeli, és könnyen beleül.Én ajánlom, mert olcsó is.Nem mondom hogy olyan strapabíró mint a fa, de nekünk 5 éve megvan, és semmi baja.

[link]

2011. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,várnék még tapasztalatokat!
2011. júl. 4. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az egymásba rakható fa etetőszéket vettük anno, mert praktikus több okból is. Egymásra rakva pont olyan magas, hogy mellettünk eszi a gyerek az asztalnál, szétszedve pedig kisszék+kis asztal. Azon rajzolgat, teszi veszi a játékait.17 hónapos a lányunk, ha lehetne, újból ilyet választanék!

[link]

2011. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


ikea famili kártyával az asztal árából még lejön 2 ezer ft

én a műanyagot részesítem előnyben, kevésbé sérülékeny, ill. ha összefirkálja letörölhető

2011. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat!
2011. júl. 5. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!