Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van elég teje szoptatni...

Akinek van elég teje szoptatni, az használ valamihez cumisüveget?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem nagyon ajánlatos mert a pici gyorsan rájön hogy az üvegből könnyebb enni és nem fogja elfogadni a cicit.Összezavarja a pici babát az üveg.
2009. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem használunk üveget, csak cicit kap. Én is úgy hallottam hogy üveg után nem biztos hogy cicizik majd.
2009. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem cicizik és tápszert is kap. Semmi problémája ha szoptatni akarom. Sőt kb. két hónapos koráig szívesen evett az üvegből, de most rendesen hisztizik, ha nem kap cicit is:))) Szóval szerintem ez a gyerektől függ. Őt abszolút nem zavarta meg, ugyan olyan ügyesen eszik a ciciről és az üvegből is.
2009. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aki nem használ, az konkrétan semmihez, semmilyen körülmények között? Pl hosszabb utazáskor, amikor kellemetlen lenne mások előtt elővenni a cicit, vagy bármilyen különleges esetben?
2009. márc. 28. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3 honapos a baba, és én is szoptatom csak nekünk van ugy hogy du.-ra már potolnom kell tápszerrel mert nem elég neki a tejcsim, ilyenkor cumisüvegböl kapja, és szépem megeszi. Van olyan is amikor a lefejt tejemet adom oda neki üvegböl mert annyit sikerült egész nap összegyüjteni szopik után. Igy is nagyon szépen cicizik semmi gond nincs! Éjjel is felkel még 2x szopizni, és altatásnál cumizik, de csak akkor. Folyadékot is üvegböl kap! De ez is baba válogatja!

Van olyan ismerösöm, akinél az üveg bekavart! :( sajna azota nem is szopik neki!

Üdv! 3 hos baba mamája

2009. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, én csak szoptatom a babám, és nem használok cumisüveget soha, még utazáshoz, vagy idegen helyen sem. Ha utazunk, megoldom az autóban, ha vendégségben vagyunk, elvonulunk egy másik szobába, a vásárlásokat úgy időzítjük, hogy hazaérjünk kajaidőre.

Egyszer próbáltam még csak cumisüvegből itatni, amikor nem tudott kakilni és próbáltam neki kamilla teát adni, hát, abszolút nem fogadta el :) Csak kiskanállal sikerült...

4,5 hós baba anyukája

2009. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az enyém csak cicizik. Ha vmi dolgom van, lefejem a tejet és a kislányom pohárból issza meg. Bár van itthon cumisüveg, nem is egy, csak dísz a polcon. Ha valamerre megyünk, bár eddig etetési időben még nem volt rá példa, szintén így lesz.

Egyébként egyszer próbáltam adni, de el sem fogadta.

5 hós

2009. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kislányom, nincs is itthon cumisüveg..
2009. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!