Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szörcsögéssel vinnétek babátok...

Szörcsögéssel vinnétek babátokat, kisgyereketeket orvoshoz? Milyen tünetekkel fordultok orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
milyen szörcsögés?az hogy a kaját szörcsöli,biztos nem vinném
2011. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2011. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, egy kis megfázást otthon kikúrálok a babámnál!

Csak 3 hónapos koráig vittem orvoshoz, de akkor is csak, ha már sok váladék volt az orrában, hogy azért nézzen rá, hallgassa meg a tüdejét, és javasoljon gyógyszereket, ha kell adni.

Most nyolc hónapos, gyakran beteg, mert tejallergiás, de csak akkor vinném orvoshoz, ha lázas lenne, vagy néhány nap alatt nem jönne rendbe (de ilyen eddig még nem volt).

Még több nyavalyát összeszedne a betegrendelésre várakozva, ezért nem viszem feleslegesen.

Amikor találkozunk a dokival, akkor elmondom, hogy beteg volt, de nem vittem , mert hamar túlesett rajta- még sosem akadt ki, hogy egy kis megfázással miért nem rohantunk hozzá!

Szóval szerintem csak akkor kell orvoshoz vinni, ha:

- tényleg sok az orrváladéka,

- több, mint egy hete tart a betegség,

- lázas

- pici (3 hónap alatti a baba).

2011. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Most 6 hónapos, már többször volt, hogy szörcsögött 2-3 napot, de le sem kellett szívni az orrát, mert nem volt annyi váladék. Kijött az orvos párszor 3 hónapos koráig, megnézte, mondta, hogy kicsit megfázhatott, majd elmúlik, adjak neki Cebion C-vitamin cseppet (napi 1 csepp), 2-3 napig. Bevált, mindig elmúlt.
2011. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!