Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok hol utazik az autóban,...

Babátok hol utazik az autóban, melyik "hely"/ülés tekintehető a legbiztonságosabbnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Legbiztonságosabbnak valóban a vezető mögötti tekinthető, viszont ha csak kettesben mentek, akkor nagyon nem praktikus oda ültetni a babát. Bár a jobb hátsó ülésre sem biztonságos sűrűn hátratekintgetni, max. dugóban vagy a pirosnál :)

Mi úgy csináltuk, hogy mindig a jobb oldalra volt bekötve a nagyfiam, majd amikor megszületett a kicsi, akkor ő került a jobb oldalra és a nagy a balra. Én sokat megyek velük egyedül, nekem így a legpraktikusabb. Amíg hordozóban voltak menetiránnyal ellentétesen, addig kistükörrel néztem hátra, muris volt :))))

2011. júl. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem biztos, mert ahogy mentek az utakon, hiába magát védi a sofőr, a bal oldal van jobban kitéve veszélynek pl. frontális ütközéskor.
2011. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Csincsy ***** válasza:

Régi ugyan a kérdés, de biztos érdekel manapság is valakit:

[link]


A cikk szerint a legbiztonságosabb hely gyerekek számára a hátsó középső. Más tészta, hogy ott általában nincs isofix...

2014. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!