Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának adhatok...

10 hónapos babának adhatok sos köles golyót? Ha igen, akkor 1 nap mennyit? és Activia natur joghurtot? Mert álitolag ezt a fajtát csak 2 éves kortol lehet, ez igaz?

Figyelt kérdés
Különben natur köles golyót még nem is láttam.
2011. júl. 5. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

adhatsz, mondjuk 2 maroknyit :D nem tudom, ha szereti akkor egye. dm-be veszek natur kölesgolyót, bio... lehet az is sós?


aktiviat nem tudom, én nem adtam a babámnak, sima danont vettem mindig.

2011. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is adtam a lányomnak. Ezzel vezettem be a sót :D kb. 10-11 hónapos lehetett. Én az enyhén sós bio kölesgolyót vettem. Volt, hogy számoltuk egy óra alatt képes volt megenni 76db-ot, de ekkor már egy éves volt. Szóval szerintem annyit adj, amennyi jól esik neki. Nálunk még a tesco-ba is lehet kapni.

Joghurtba is a tescoba kapható bio joghurtot adom. Nagyon jó krémes állaga van és 135ft. Én nem adnék Activiát!

2011. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Activiát nem szabd, a Danone honlapján is írják
2011. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!